Chlapy?Co řeší a čeho si na Vás naopak nevšimnou...

25. prosince 2009 v 0:22 | Limina
Muži neřeší
Váš nový melír

Do očí je ale praští
Radikální sestřih
Využijte toho: Pokud chcete drahého omámit novým vzhledem, na vyšperkování hřívy o odstín světlejšími pramínky moc nesázejte - změny by si milý totiž nemusel vůbec všimnout! Na druhé straně muži nemají moc v lásce ani divoké barevné proměny, třeba zesvětlení havraních pramenů na barbínovskou blond, takže nic nepokazíte, když na změnu odstínu půjdete přes melír. Vůbec nejvíc ovšem svého Bivoje překvapíte zarovnáním hřívy na módní mikádo nebo výraznou ofinou. Než si ale nový sestřih pořídíte, proberte s kadeřníkem, jestli vám vybraný střih bude opravdu slušet. Výrazný nos pod hustou ofinou nabobtná ještě o několik velikostí a rovné mikádo zase nepříjemně vysune do popředí špičatou bradu. Pokud jste její majitelkou, nepouštějte nůžky dál než po ramena. Vůbec nejlepší je, když si před zástřihem zkusíte nový účes vyrobit doma nanečisto sepnutím hřívy pinetkami.

Muži neřeší
Máte mírně umaštěné prameny

Do očí je ale praští
Nezdravá hříva podobná slámě

Využijte toho:
Chlapíci vážně nepostřehnou, jestli máte vlasy u kořínků trochu urousané nebo v culíku ukrýváte dva dny nemyté prameny. Váš drahý naopak ocení, když to s úpravou hřívy nepřeženete a zvolíte trošku divočejší styl. Přirozený rozcuch totiž chlapy svádí k dotekům! Pro mužské oko je naopak veledůležité, jestli vaše kštice působí celkově zdravě. Za opravdu odpudivé považují především nápadně odbarvené prameny bez života nebo hřívu zdemolovanou každodenním používáním žehličky. Alespoň víkendová rána proto raději než rovnáním pramenů naplňte postelovými hrátkami a žehličku občas nahraďte neoplachujícím uhlazujícím balzámem. A protože chlapi šílí především z pramenů zářivých, raději než silně tužicí lak používejte lesk ve spreji, který vaše vlasy zanechá blyštivé a uvolněné. Záři vám do pramenů nažene i oplach vinným octem.

Muži neřeší
Barvu laku na nehty

Do očí je ale praští
Délka vašich nehtů

Využijte toho:
Je třeba dodat, že vaše drápky neupoutají ani tak chlapské oči jako jejich záda a kštici. Po nájezdech vašich nehtů do těchto končin se totiž můžou pánové tvorstva utlouct. A je jim jedno, jestli drbání provádíte drápky v barvě švestek, nebo malin. Na večírku sice ocení, že je k baru lákáte máváním rudými drápky, ale konce vašich prstů vnímají hlavně jako hýčkací nástroj. Proto jim také moc nesedí, když do jejich šíje zapíchnete metrové gelové násady, a přednost dávají nehtům krátce zastřiženým. Aby byly vaše drápky božsky hladivé, peelingem a výživnými oleji opečovávejte i kůži v jejich okolí.

Muži neřeší
Pár dolíčků na hýždích

Do očí je ale praští
Pár dolíčků na hýždích, o kterých v jednom kuse mluvíte

Využijte toho: Opakování je matka moudrosti - ovšem jen tehdy, jestliže si do hlavy hustíte anglická slovíčka. V případě vašich nedokonalostí se obzvlášť před muži vyplácí držet jazyk za zuby. Většinou totiž platí, že o čem ženy nemluví, to mužské oko nevidí. Chlapi vás vnímají jako celek a na detaily se zaměří až ve chvíli, kdy je na ně v jednom kuse upozorňujete. Pokud budete drahého při každé příležitosti přesvědčovat, že váš nos připomíná havraní zoban, začne ho jako takový vidět, i když si do té doby říkal, jak skvěle s vaší tváří tahle skoba ladí. Stejné je to i s celulitidou. Jestliže vaše pozadí není samý kráter, chlap si dolíčků ani nevšimne. Důležitější pro něho je, zda je kůže vašich zadních partií hezky hladivá. Hýždě proto po každé koupeli promasírujte vyhlazujícím pomazáním, třeba olejem Lemongrass, Dr.Hauschka, 370 Kč. Obsahuje vypínací
a zpevňující výtažky z citronové kůry, jmelí a přesličky.

Muži neřeší
Že se vám leskne nos

Do očí je ale praští
Zanícená pleť

Využijte toho: To, že váš nos hází zrcátka, je přirozené a značí to, že je vaše kůže vybavená tukovou vrstvou, která ji chrání před předčasným stárnutím a útoky zvenčí. Jestli vám na rozdíl od drahého blyštivý nos opravdu vadí, po kapsách noste speciální savé papírky, jimiž stačí kůži jemně poklepat a lesk je pryč, třeba papírky Facial Blotting Paper, Tweezerman, 190 Kč. V případě, že vaši pleť zničehonic obsypaly rudé fleky nebo zanícené pupínky, nejrychlejším řešením je porada s dermatologem. Zanícením totiž může pokožka reagovat na stres, nový krém i prací prášek. Před mužskými zraky zarudnutí šikovně zakamuflujete zeleným korektorem a make-upem nebo pudrem s obsahem minerálů, které dokážou kůži zklidnit a srovnat její barvu.

Muži neřeší
Přirozené jemné opálení

Do očí je ale praští
Že jste i v zimě tmavší než čokoláda

Využijte toho: Zvlášť v chladných měsících vyvolávají solárkové krasavice u mužů všechno možné, jen ne touhu. Pigmentace vyhnaná umělým sluncem totiž působí na chlapské oči, prahnoucí po důmyslné přirozenosti, jako kus umělé hmoty. Pokud jste se opravdu nevrátila z měsíční dovolené v Thajsku, raději než do drahého opékání v solárku investujte do nákupu dobrého samoopalovacího krému, který vám pokožku postupně pokryje závojem přirozeného bronzu. Vyzkoušejte třeba hydratační tělové mléko s jemným tónováním a třpytivým efektem Summer Glow Soft Shimmer, Dove, 169 Kč. Jestli jste bledá jako Sněhurka, do dávky samoopalovacího přípravku zamíchejte před použitím pár kapek běžného tělového mléka. Zhnědnete tak ještě přirozeněji a váš drahý klidně uvěří, že vás nabronzovala procházka pod zimním sluncem. Možná ale také o vaší karamelové kůži neprohodí ani slovo a jen ji bude v jednom kuse hladit. Ke svému svůdnému opálení také skvěle přitáhnete mužskou pozornost, když tělo poprášíte třpytivým pudrem.

Muži neřeší
Když pusu zapomenete přemáznout rtěnkou

Do očí je ale praští
Pokud to s nátěrem přeženete

Využijte toho: Na sytě rudé vampýrské rty se muži rádi dívají, ale jakmile dojde na jejich líbání, jsou v rozpacích. Naše praktické drahoušky totiž trochu děsí představa rudých šmouh na tvářích nebo nedejbože na bílém límci. K polibkům je proto mnohem víc svádějí ústa přemáznutá svůdně růžovou tyčkou nebo jen zabarveným balzámem na rty, díky němuž vaše pusa navíc krásně pruží. Nátěr by ale neměl lepit, dojem zakousnutí do žvýkačky muže netěší. Vyzkoušejte třeba zářivý balzám v barvě jahod Care Gloss & Shine, Labello, 78 Kč, který se do rtů příjemně vsakuje. Také to nepřehánějte s konturovací tužkou. Pro muže snad neexistuje lacinější pohled než na rty orámované tmavými čárami.

Muži neřeší
Kolik centimetrů měří vaše řasy

Do očí je ale praští
Unavené zraky

Využijte toho: Je sice skvělé, že vlastníte řasenku, která vám brvy nadnese do nebes, muži si ovšem víc než neobvyklé délky vašich řas všimnou toho, že máte vějíře plné žmolků. Pokud ovšem vaše načerněné brvy působí souměrně, mužské oko klidně uvěří, že je máte výrazné od narození. Zaujala nás třeba řasenka Volum'Express Colossal, Maybelline, 229 Kč, která brvy výrazně zahustí, ale přitom zanechá vějíře přirozené. Co chlapi nikdy nepřehlédnou, jsou ale ztrhané pohledy a zarudlé bělmo, které značí, že s vámi něco není v pořádku. Jestliže nechcete, aby byla ve vašich pohledech po probdělé noci znát únava, přiložte ráno na oči chladivou gelovou masku nebo tampony smočené ve vlažném vývaru ze světlíku lékařského, který zraky regeneruje.

Tohle ale nepřehlédli!

"Má tmavovlasá přítelkyně mě jednou nepříjemně překvapila odbarvenými vlasy i obočím, které jí navíc chytilo dooranžova. Měl jsem problém dívat se jí jinam než na podivné oblouky!"
Tomáš, 29 let

"Měl jsem schůzku s jednou nádhernou bohyní, jenže při večeři jí do talíře s jídlem upadl falešný pramen. Asi ani nemusím dodávat, že tohle ji z piedestalu docela shodilo."
Matěj, 35 let

"Bývalka chtěla mít na vlasech odstín, který nazvala jahodovou blond, a tak si do světlé barvy přimíchala trochu červené. Výsledkem byla dětsky růžová. Vlastně jí to i docela slušelo, ale celkově působila spíš tak nějak legračně. Sexy rozhodně ne."
Jindřich, 25 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama