Líčení očí..barevné tipy

26. prosince 2009 v 11:02 | Limina |  Beauty
"Neexistují nesprávné nebo zlé barvy. Bez ohledu na Vaší barvu očí, se nebojte experimentovat."
"Kontrastní barvy zvýrazní barvu Vašich očí."
"Fantastická základní barva je oční stín Earth Spirits v odstínu Pale Pabble od Max Factor."
"Nezapomeňte na to, že míň znamená víc. Přidávejte barvu po trošce a vždy rozetřete doztracena. Nezapomeňte, že je jednodušší přidat trochu barvy extra než ji složitě odstraňovat."
"Modré oči vypadají skvěle se šedou, světle fialovou a růžovou. Fialová linka pod spodními řasami vypadá výrazně a okouzluje."
"Hnědé odstíny zvýrazňují modré oči. Přetřete celé oční víčko až pod obočí očním stínem Earth Spirits v odstínu Pale Pabble. Vezměte odstín Terra Firma a přetřete jím část víčka nad horními řasami a doztracena rozetřete až k očnímu koutku."
"Tmavší oči vypadají smyslně zvýrazněné barvami země (např.hnědá, černá, mandlová (almond) a broskvová). Velký kontrast mezi černou a hnědou a béžovými odstíny vytváří prostor na zvýraznění - i dramatického vzhledu a také na vytvoření přirozeného vzhledu."
"Když upřednostňujete tmavší oční stíny, naneste nejprve sypký pudr pod oči. Při nanášení stínů, vždy padne pár zrnek stínů na Vaše lícní kosti. Na pudrovém povrchu se oční stín lépe odstraňuje, přitom se nepoškodí krycí podklad (make-up)."
"Rady pro zralou pleť - zapomeňte na tmavé oční stíny, které jen zvýrazní strukturu pleti. Jemnější, světlejší a zářivější barvy (např.Earth Stone nebo Almond) přispějí zralé pleti mnohem více."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama