Leden 2010

Perfektní bříško

29. ledna 2010 v 22:37 | Limina |  Cvičení
Tady najdete super článek a vlastně návod na perfektní bříško! Ty cviky dají sice pěkně zabrat, ale výsledek stojí za to!
......
.....
....
...
..
.
Štíhlý pas

29. ledna 2010 v 22:36 | Limina |  Cvičení
Štíhlý pas

Kardio cvičení

29. ledna 2010 v 22:35 | Limina |  Cvičení

Bříško

29. ledna 2010 v 22:26 | Limina |  CvičeníStáhni si

29. ledna 2010 v 22:22 | Limina

Stáhněte si speciální čísla Muscle&Fitness :o) Jsou tam super cviky. A hlavně jsou tam tipy pro krásné pevné bříško!!!


A jako bonusek: VELKÁ KNIHA POSILOVÁNÍ :o)

Krásný zadeček

29. ledna 2010 v 22:20 | Limina |  Cvičení

Tipy pre pevný zadoček:

* Ak je zadoček slabinou vašej postavy, v žiadnom prípade nevynechávajte drepy v širokom postoji (o čosi širšom ako je šírka ramien). Tento cvik je pre budovanie pevnosti zadných partií nenahraditeľný.
* Najdôležitejšou vecou pri tréningu zadku je - stláčať ho! Prácu sedacích svalov zaistíte tým, že pri každom jednom cviku budete svaly vedome zatínať. Pri cvikoch ako drepy a výpady nie je možné sedacie svaly úplne izolovať, ale vedomým stláčaním zadočku zabezpečíte ich optimálne precvičenie.
* Osvedčenou technikou na precvičenie zadočku sú aj neúplné opakovania v závere série. Po dokončení plného počtu opakovaní drepov pridajte ešte niekoľko opakovaní v štvrtinovom rozsahu pohybu až do pocitu intenzívneho pálenia. Odporúčam aplikovať najmä pri drepoch na Smithovom stroji!

25 minút pre pevný zadoček:

CvikSérieOpakovania
Drepy38-12
Výpady38-12
Mŕtvy ťah38-12

Dokonalé linie těla

29. ledna 2010 v 22:19 | Limina
My ženy vždycky hledáme způsob, jak shodit něco tělesného tuku či zpevnit určitou oblast. Máme pro to dobrý důvod: "Ženy typicky ukládají větší část tuku pod pasem," vysvětluje Michele Olson, PhD, profesorka nauky o cvičení na Auburnské univerzitě v Montgomery ve státě Alabama. "Jelikož nosíme děti, příroda nám dává tuk navíc jako energii pro plod během těhotenství."
Ani naše horní část těla však často nebývá taková, jakou bychom ji chtěly mít. Pro oba případy je zde řešení: "Chcete-li vytvarovat svoje tělo, používejte posilování se zátěžemi," tvrdí Olson. "Měkké paže a beztvaré nohy potřebují oživit novými svaly. Vynikajícími cviky, při kterých využíváte odpor vlastního těla, jsou kliky, zadní kliky mezi lavičkami, výpady, dřepy u stěny a stoupání přes dva schody. Tyto cviky se hodí zejména v případě, že nemáte přístup do posilovny, nebo hodláte dosáhnout výsledky tím nejjednodušším způsobem." Není-li určeno jinak, dělejte 4-5 sérií po 15-20 opakováních a jděte za intenzitou.
Následuje výčet nejběžnějších ženských problémových partií a řešení, jež přinesou výsledky.

Pretty Hard And The Best Workout Ever!!!

29. ledna 2010 v 22:15 | Limina |  Cvičení

Ostatní videa v celém článku.

Pět týdnů k břiše jako u profíka

29. ledna 2010 v 22:11 | Limina |  Cvičení
Lidé jsou mnohdy závislí na zvyku a dělají jisté věci - jako třeba stravování v oblíbené restauraciježdění do práce tou samou cestou nebo provádění stejných cviků, sérií a opakování v tréninku - znovu a znovu, protože se tak cítí pohodlně. Poslední návyk může být bohužel velký problém. Stereotyp v tréninku jakékoliv svalové skupiny není ideální, v tréninku břišních svalů však může být zvlášť ošidný. Chcete-li zvětšit a posílit sval, musíte jej nepřetržitě zatěžovat těžšími váhami nebo vyššími počty opakování, kdežto mnozí z nás běžně udělají na konci tréninku několik sérií zkracovaček. Tři série po 20 opakováních, pauza a znovu.
Tento pětitýdenní program řeší oba problémy: vyvádí vás z rutiny a přináší do vašeho plánu progresi ve formě používaných vah, absolvovaných počtů opakování a obměny délky přestávek mezi sériemi. Hezky prokreslené břišní svaly nezískáte náhodou; vyžaduje to tvrdou práci a pečlivě naplánovaný postup. Existence v pohodlné zóně možná stačí ve vašich osobních a pracovních životech, jdete-li ale za vyrýsovanou šesticí políček na břiše, není zrovna tou nejlepší volbou.

Cviky profesionálního kulturisty STANA McQUAYE pro pevné břicho!

29. ledna 2010 v 22:09 | Limina |  Cvičení
V tréninku břicha věřím na nízké počty opakování, které dělám zvolna a striktně, takže mám pocit jako bych jich dělal stovky. S tímto přístupem jsem viděl lepší výsledky, než s vysokými počty opakování. Provádění velmi rozvážných opakování se 100% zaměřením činí každé opakování mnohem obtížnějším..
Pozadí snů s Davanou Medina

29. ledna 2010 v 22:09 | Limina |  Cvičení
Pri tréningu zadku sa dôkladne sústreďte na sedacie svaly, a preto vykonávajte opakovania v pomalšom tempe, ako zvyknete pri iných partiách. Čím je tempo pomalšie, tým viac dostanú zabrať sedacie svaly a tým rýchlejšie sa zadok spevní. Ak chcete dosiahnuť viditeľné výsledky, je podľa mňa dôležité cítiť pri cvičení mierne pálenie, a to najlepšie dosiahnete pomalým vykonávaním vyššieho počtu opakovaní.


16.1.2010

16. ledna 2010 v 12:08 | Limina
Takže pokusím se dnes o poctivý jídelníček :D né jako včera že sem zbouchla 3čtverečky čokolády a půlku misky datlí.Jsem šťastná že už zase můžu normálně jíst bez toho abych to za hodinu vyhodila do záchodu. :)

1. Snídaně: 2 pundikové šátečky,sýr cottage (3 lžičky),hrnek mléka
2. Svačina: nic
3. Oběd: 1 jablko,1banán,1mrkev,polystyrénový čtvereček (36kcal)
4. Svačina1: 1 polystyrénová čtvereček (36kcal) namazaný kečupem+malý plátek eidamu
5. Svačina2: dvě polyst.kolečka(27,5kcal) namaz.kečupem + 1 plátek eidamu,activia,mátový čaj
6. Večeře:

Dnešek je celkem utrpení. Čerstvé křupavé pečivo,ještě teplé rohlíčky a chleba vypečený do křupava mm..je to kruté. Navíc mě bolí břicho a mám jej nafouklé. Asi jím až moc vlákniny a ovoce,ale tohle nafouknuté břicho i celkem bolí.Ale jím celkem dobře až na ten kečup,sýr a šátečky. :(

Jak to šlo..

11. ledna 2010 v 22:19 | Limina |  Píše to můj život
Ahoj, už dlouho jsem tu nic za sebe nenapsala,pouze přidávám články z časopisů atd. Takže teď momentálně "doumám" nad úlohou z matiky :D čtete sami co teď právě dělám .. :D ano,pilně se učím-na blogu a na facebooku :D.
V měsicí kdy jsem byla asi 3 týdny po operaci a celý dny jsem jedla jen kaše jsem z 64kg skočila na 57kg. Bohužel jsem kvůlu rozřezanému hornímu patru nemohla vážně nic jiného jíst než kaše,kaše a zase jenom kaše. Bylo mi jasné, že až začnu jíst normálně naskčí to nahoru, ale to jsem ještě nevěděla co hloupá,ale složitá operace mi přinese. Řekla jsem si,že už jsem schopná SNAD pojmout nějaké větší a tvrdší sousto, než mističky kaše jedené v bolestech. Ano,snědla jsem jídlo,bohužel,můj žaludek a vše ostatní po takové době nebyli nic takového přijmout. Takže to šlo ven. Rodičům jsem to neřekla,není to dobrá volba,ale rodiče většinou vše ještě více zkomplikují. Takže se teď se strachem peru s něčím, nevím čím. Snažím se pomalu zařazovat běžnou stravu,ale vážně hodně pomalu. Na školní obědy chodit musím. Tam většinou rozmačkám tři lžičky rýže sním a odcházím. Jednou si nade mě stoupla učitelka,že dokud nedojím tak neodejdu. Bohužel dojedla jsem...ovšem nestačila jsem dojít dom a jídlo bylo v příkopě. :/ Pardón jestli zrovna jíte a právě jsem vám znepříjemnila chuť k jídlu ale je to tak. Takže teď se postupně učím jíst jako malé dítě :D

Při cvičení nesmíš zapomenout na..

10. ledna 2010 v 16:02 | Limina |  Cvičení

Každé cvičení začínejte a zakončujte protahováním

Stretching je povinnost, chcete-li předejít přetížení nebo dokonce poranění Vašich svalů a kloubů. Je také důležité protahovat svaly a vazy ve všech životních obdobích, protože to je jeden ze způsobů, jak své tělo mít stále pružné. A budete se také cítit lehčí.

5 výhod ranního cvičení

10. ledna 2010 v 16:01 | Limina |  Cvičení

V kterou dobu je nejlepší cvičit? Ráno, odpoledne, večer? Většina odborníků vám řekne

- kdykoliv. Nejdůležitější je, abyste se hýbali, co nejvíc můžete.

Ve většině případů necvičíme, protože nám schází vůle a vytrvalost
. A nejčastější výmluvou je nedostatek času.
Ale no tak! Buďte k sobě upřímní. Čas se přeci vždy dá nějak najít, stačí jen když chceme. Přečtěte si všechny výhody ranního cvičení!

Brokolice

10. ledna 2010 v 15:59 | Limina


Brokolice

Brokolice

Brokolice je cenná svými vitamíny, minerály a vlákninou. Obsahuje velké množství antioxidantů jako je především betakaroten, vitamínu C a E, také vitamín A. Dále obsahuje draslík, vápník, fosfor, železo, síru, zinek, niacin a biotin.

ÚČINNÉ LÁTKY: Brokolice je významným zdrojem hořčíku, minerální látky nezbytné pro činnost svalů, srdce, přenosu nervových vzruchů a tvorbu hormonů. Vysoký podíl vlákniny v brokolici pomáhá proti ochabnutí střev a působí tak proti vážným střevním onemocněním až po rakovinu. Mezi další účinky této zeleniny se řadí podpora krvetvorby, povzbuzení imunitního systému a pomoc při poruchách spánku.

Brokolice utužuje zdraví
Všechny látky v brokolici jsou účinnou prevencí v boji proti rakovině, navíc minerály a vláknina upravují zažívání, podporují činnost svalů a hormonů. Brokolice povzbuzuje látkovou přeměnu ve všech tělesných buňkách a tak přispívá k posílení a vitalitě organismu.

Brokolice - jak se upravuje?
Brokolici můžeme jíst nejen syrovou, ale také se z ní připravují polévky, omáčky, saláty. Brokolici se snažíme vařit nejlépe v páře, aby se zachovalo co nejvíce vitaminů. Tato zelenina se výborně hodí pro redukční dietu a funguje také v boji proti stresu.

Ananas

10. ledna 2010 v 15:58 | Limina


Ananas

Ananas

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, C, E, hořčík, vápník, zinek, železo a bromelain, který efektivněji štěpí bílkoviny, což pomáhá při tvorbě svalové hmoty a ke zlepšení fyzické výkonnosti.
 • pomáhá z těla vylučovat nadbytečné tuky a zlepšuje jejich spalování
 • brání zadržování vody v těle
 • čistí tělo od škodlivých látek
 • uvolňuje svalové napětí a křeče, např. při menstruačních bolestech
 • díky vysokému obsahu vlákniny působí na metabolismus a napomáhá rychlejšímu trávení
Energetická hodnota je přibližně 200 kJ na 100g syrové dužiny.

Hubněte chytře!

10. ledna 2010 v 15:56 | Limina

HUBNĚTE CHYTŘE.

Drastické hladovky nikam nevedou. Zkuste triky, které nebolí, loučení s kilogramy však výrazně urychlí!
Ženu, která je se svojí postavou zcela spokojená, jsme v našich zeměpisných šířkách zatím nepotkali. Zřejmě i vy toužíte po plošším bříšku a štíhlejších nohách a dokola si omíláte, že je třeba jíst hodně zeleniny a ovoce, vynechat tučná jídla a zakázat si sladkosti. Stejně tak ale víte, že čím přísnější režim nastolíte, tím kratší dobu vám vydrží. Nemusí pršet, stačí, když kape - a následující malé fígle mohou mít velké výsledky.

Dejte si sladký oběd

Nedokážete si odepřít sladkosti? Dejte si 'dezert' k obědu! Jahodové knedlíky či nudle s mákem vám jednou za čas neuškodí a do večera je stihnete 'vyběhat'.


Shazuj kila cvičením..inspiruj se

10. ledna 2010 v 15:56 | Limina |  Cvičení
Jak nejlépe shodit pravidelným cvičením? Kombinovat posilovací cviky s aerobními. Vaše tělo se tak dostatečně prokrví, prohřeje a odstartuje spalování. Nejúčinněji tedy fungují ty cviky, u kterých se zároveň zapotíte i namůžete. A přesně takové jsme pro vás našli. Pusťte se do každého z nich, pokuste se o co největší počet opakování za minutu a takové minuty si s krátkým oddechem naordinujte alespoň tři. Dávejte si pozor i na správné provedení a pravidelnost. Těmito tahy byste měla zaútočit na svou postavu alespoň třikrát týdně! Připadá vám to náročné? Ale ta odměna!

Svižné předkopávání

>> Zocelí hýždě a stehna.
Postavte se do stoje rozkročného a chodidla dejte od sebe na šířku ramen. Paže pomalu upažte do stran (a). Pokrčte pravou nohu, aby vám pomáhala udržet rovnováhu. Vykopněte levou nohu přímo před sebe. Nechte ji v přednožení a pokuste se dotknout pravou rukou špičky levé nohy (b). Záda se snažte mít celou dobu rovná a dbejte, abyste cvik prováděla plynule. Po minutě vyměňte nohy.

Postav se proti hladu..

10. ledna 2010 v 15:55 | Limina
 • cvičení
 • jdi si vyčistit zuby
 • žvýkat žvýkačku
 • když máš vlčí hlad, chvíli počkej, přestane to
 • metoda chew and spit
 • nalakuj si nehty
 • obloukem se vyhýbej kuchyni a ledničce
 • natři si rty leskem nebo rtěnkou
 • jestliže nějaké jídlo ve tvé blízkosti voní, navoň se parfémem, ten vůni přebije
 • polij jídlo saponátem a vyhoď ho
 • jdi do společnosti, za přáteli, přestaneš myslet na jídlo
 • přesoluj si jídlo, nebude ti chutnat
 • pokud nemůžeš odolat, sněz pouze první tři sousta
 • vyčisti nebo ukliď cokoliv hnusného, hlad tě přejde
 • zaměstnej se - jakkoliv