Únor 2010

Pevný zadek..možná se to tu už opakuje

14. února 2010 v 18:31 | Limina |  Cvičení
Možné že tento článek už tu je,nechcou se mi všechny články o cvičení projíždět. Házím to sem z plochy notebooku kde jsem si članky připravila předem takže se omlouvám jestli tu už byl zveřejněn.
Trénink k dosažení hladkého a pevného zadečku.


Pevné tělo..stačí dobrá rovnováha

14. února 2010 v 18:29 | Limina |  Cvičení
S novým Body-balanc-tréninkem budete od nynějška stále fit a vyformujete si všechny svalové skupiny vašeho těla. Záleží pouze na tom, jak dobře umíte držet vaši rovnováhu.
Gemma Ward

To nejlepší pro vlasy

13. února 2010 v 17:57 | Limina
Nedrží vlasy v požadovaném účesu? Možná vám nesedí jejich střih. Jemné vlasy budou vypadat hustěji, když jejich konečky prostříháte do "pápěří". Tak se vlasy budou navzájem lépe podpírat. Rovné vlasy dobře vyniknou sestřihem na "hřib".
Pokud máte přirozené kudrliny, jsou důležité jejich proporce. Skvěle působí, když je vrchní část vlasů sestříhaná postupně. Kučery tvář hezky orámují (pokud nejsou příliš krátké a rovně zastřižené).
DŮLEŽITÉ: Vlasy je třeba zastřihávat jednou za 6 až 8 týdnů.
Dárce lesku
Kučery jsou od přírody téměř suché a vždycky uvítají hydratační péči. Chcete-li, aby se kudrlinky krásně leskly, vetřete do nich trochu ošetřujícího pěnového tužidla. Jednotlivé prameny natočte na prsty, zachyťte je sponkou a nechte uschnout. Nakonec je natáhněte do požadovaného tvaru.
Dobrý hřeben
Při česání dbejte na dobrou kvalitu hřebenu nebo kartáče. Neměla byste používat hřeben s jemnými zuby, vlhké vlasy rozčesávejte vždycky jen pomocí hřebene s řídkými masivními zuby. Jinak hrozí, že si narušíte strukturu vlasů.
Na mastné vlasy
Jsou-li mazové žlázky na hlavě příliš aktivní, vlasy se rychleji mastí. Navzdory tomu jsou konečky kvůli časté úpravě a vysoušení suché. Pomoc je snadná: pokud je to nutné, vlasy denně umývejte vlažnou vodou, ale jen s malým množstvím šamponu. Během mytí nikdy nemasírujte pokožku hlavy. To by tvorbu mazu ještě více podpořilo. Používejte jen zcela jemné šampony, při jejich nákupu si všímejte obsahu účinných látek, které zpomalují maštění (ovocné kyseliny, bylinkové nebo mořské výtažky). Udělejte si sama oplachovací kúru z vinného octa: umyté vlasy opláchněte směsí, kterou si vyrobíte smícháním vinného octa a vody v poměru 1:10.
Šetrné mytí
Vlasy během umývání nedrhněte silou, ale jen jemně masírujte. Poté šampon ve vlasech napěňte a nakonec vlasy pořádně opláchněte, dokud není voda čistá. Ručníkem je opatrně vyždímejte. Vlhké vlasy jsou mnohem citlivější než suché, proto při rozčesávání začínejte vždycky u konečků.
Více objemu
Jemné vlasy potřebují více objemu! Dobré jsou produkty pro zvětšení objemu s posilujícími účinnými ceramidy, vitaminy a proteiny. Účes bude vypadat bohatší i díky XL natáčkám nebo foukaným účesům, na které potřebujete 2 až 3 větší kartáče.
Více síly
Pokud máte vlasy bez lesku, špatně vám drží nebo nemají požadovaný objem, pomohou vám každodenní masáže hlavy, které podporují prokrvení pokožky. Masáž pomůže i během umývání vlasů posilujícími šampony nebo během nanášení posilujících kúr. Pomohou rovněž produkty doplňkové výživy (vitaminy, minerály a šťávy).
Záchrana konečků
Oplachovací kúry a ošetřující šampony bohužel nestačí na silně poškozené vlasy. V takovém případě jsou nezbytné intenzivní obnovující kúry, které obsahují účinné látky pro posílení vlasů zevnitř a současnou ochranu před dalšími škodlivými vlivy. Vlasy získají vlhkost, a to jim vrátí lesk.
Šetrné mytí vlasůNatáčení vlasů

Stop vypadávání vlasů

13. února 2010 v 17:56 | Limina
Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy. Je proto hodně nepříjemné, když najednou začnou nadměrně vypadávat. Možných příčin je spousta. Mezi ty nejčastější patří velký stres, celkové vyčerpání organismu a nedostatek důležitých živin. Na vině může ovšem být také onemocnění vlasové pokožky, porucha funkce štítné žlázy nebo chemické poškození vlasů nevhodným barvením či špatně udělanou trvalou. Máš pocit, že ti v poslední době zůstává na polštáři a na oblečení víc vypadaných kadeří, než dřív? Tak bys měla vědět, že je docela normální, když za jeden den ztratíš asi sto vlasů. Pokud jsi jich však napočítala víc a nadměrné padání trvá už několik týdnů, je tvá hříva v ohrožení a měla by ses bránit.

Odhal Příčinu
Nejprve důkladně zkontroluj v zrcadle pokožku pod vlasy. Není místy zarudlá, šupinkatá, netvoří se na ní strupy, nesvědí tě? Jakmile objevíš něco podezřelého, objednej se ke kožnímu lékaři. Pokud pokožka vypadá zdravě, zamysli se, zda jsi v poslední době neprožila velký stres, úzkost nebo nejistotu. Pozor: vlasy můžou začít padat až dva nebo tři měsíce po prožitém stresu! Uvažuj také, jestli se dobře stravuješ. Pokud se často odbýváš instantními jídly, jíš málo ovoce a zeleniny, přeháníš to s cukrem, pak možná za tvé potíže může špatný jídelníček.

Vytáhni do boje
Pokud chceš svým vlasům pomoci, řiď se následujícími radami:

1. Dodržuj správnou životosprávu. Omez příjem cukru, alkoholu a instantních jídel. Jez víc zeleniny, luštěnin, ovoce, celozrnného pečiva, ořechů, semínek a obilovin.
2. Pokud se domníváš, že ti vlasy padají v důsledku velkého stresu, začni polykat vitamin B.
3. V každém případě si v lékárně kup tobolky methioninu, což je esenciální aminokyselina, která působí proti vypadávání vlasů. Pokud zajdeš ke kožnímu lékaři a ten ti methionin předepíše, nebudeš muset za tablety nic doplácet.
4. Jednou týdně si nech od specializované masérky či v kadeřnickém salonu udělat masáž hlavy, při které se pokožka prokrví.
5. Používej jedině šampon z lékárny, určený proti nadměrnému vypadávání vlasů. Pamatuj si, že padání vlasů se nedá vyléčit přes noc - výsledky léčby budou vidět až tak za dva měsíce.
Pozor: Jestli potíže trvají, zhoršují se nebo se k nim přidala velká únava, určitě se ihned svěř lékaři.

Krizové situace

13. února 2010 v 17:55 | Limina
Následující rady by vám měly pomoci dostat je z nejhoršího. Stačí pouze zajít do kuchyně a otevřít spíž...
Vajíčka
Došel šampón?
Rozbijte dvě čerstvá vejce do šálku teplé vody. Rozšlehejte, směs naneste na vlasy a promněte. Nechte působit 15 min a poté smyjte vlažnou vodou. Upozornění: K opláchnutí nepoužívejte horkou vodu, jinak vám na hlavě zůstanou míchaná vejce!

Okurkový koktejl
Pro dehydratované vlasy.
Rozmixujte vajíčko, velkou lžíci olivového oleje a čtvrtku okurky v mixéru. Naneste směs na vlasy a nechte působit 10 minut. Omyjte teplou vodou a těšte se z hedvábně jemných vlasů...
Aspirin
Máte problémy s lupy?
Rozpusťte aspirin v šampónu proti lupům a máte po problému!

Citrón
Pro všechny blondýnky, jejichž vlasy získaly zelenkavý khaki nádech díky chlóru na bazéně. Použijte citrón. Zneutralizuje chlór a vašim vlasům vrátí původní blond barvu...

Kečup
Má podobný efekt jako citrón. Pokud vaše blond vlasy jsou díky chlóru mírně nazelenalé, nalijte kečup na mokrou hlavu a nechte působit pár minut. Opět získáte své zlaté lokny...

Jablečný ocet
Jablečný ocet vám dopomůže k odstranění lůpů a k hedvábně jemným vlasům. Přidejte velku lžíci do vody, kterou si po umytí vlasů vlasy nakonec opláchnete.
Coca-Cola
Vylijte plechovku Coca-Coly (Sprite pokud máte blond vlasy) do sprejové nádoby spolu s trochou vody. Poté rozprašte na vlhké vlasy. Po uschnutí se Vám na vlasech vytvoří krásné sexy textury...

Pivo
Smíchejte tři části vody a jednu část piva a po umytí vlasů šámpónem úplně na závěr nalijte na vlasy. Už znovu neomývejte vodou! Vaše vlasy získají jedinečný lesk...

Cibule
Udělejte si odvar ze slupek od cibule. Po umytí vlasů si je vlažným odvarem opláchněte. Vlasy budou lesklé, dobře se rozčesávají a blond vlasy mají lepší barvu. Vhodné i na vlasy tmavé.

20 tipů na krásnější vlasy

13. února 2010 v 17:53 | Limina
1. Speciální tužidla
S jejich pomocí získají vlasy nadýchaný objem. Některé dokáží zpevnit vlasy na celých 24 hodin a nemusíte mít obavy, že by vlasy byly slepené, naopak účes je pružný a vypadá velmi přirozeně.
2. Speciální šampóny
I šampóny se podílí na tom, jak bude účes vypadat. Pro jemné vlasy existují speciální přípravky a balzámy, které jim dodávají větší objem.

Jemné vlasy

13. února 2010 v 17:52 | Limina
Máte-li jemné vlasy se sklonem k nadměrnému maštění, zkuste následující trik. Jednou týdně hřívu po mytí a ošetření kondicionérem spláchněte studeným mátovým čajem, který kučery přirozeně očistí a přidá jim na objemu. Třísloviny z čaje vás bezpečně zbaví zbytků po balzámu a stylingových přípravcích, které voda často nedokáže dokonale vymýt, a vlasy se tak zbytečně zatěžují.

Narovnejte se..srávné držení tělá udělá své !!

7. února 2010 v 14:52 | Limina
bottega veneta
  • Možná se snažíte cvičit, makáte na sobě, hubnete, a dokonce už pozorujete, že se vaše pneumatiky mění na svalovou hmotu. Jenže, linie vašeho těla závisí také na správném držení těla.

Zpevněte své tělo hudbou (1.díl)

7. února 2010 v 14:17 | Limina |  Cvičení
13. srpna 2007 v 11:06 | (b)BbE | Cvičení
dance
  • Už v dětství jste chtěla být baletka nebo tanečnice, ale dodnes jste si svůj sen nesplnila? Tak neváhejte a přihlaste se do tanečního kurzu. Tanec je přece jeden z nejpříjemnějších a nejsvůdnějších pohybů.

Tai-Chi

7. února 2010 v 14:17 | Limina |  Cvičení
Tai Chi
  • Pohyb vám nemusí jen pomáhat zbavit se přebytečných kil, nebo si vyčistit hlavu a odpočinout. Pohyb vám může změnit pohled na život, tak jako Tai-Chi.

10 nejlepších tipů k dosažení super sexy postavy

7. února 2010 v 14:16 | Limina |  Cvičení
10 nejlepších tipů k dosažení super sexy postavy

K dosažení hladkého a pevného zadečku.

7. února 2010 v 14:16 | Limina |  Cvičení
Trénink k dosažení hladkého a pevného zadečku.

Zamakej na bříšku

7. února 2010 v 13:59 | Limina |  Cvičení
Břišní svaly patří ke skupině svalů s velkou tendencí ochabovat. Proto je dobré je pravidelně procvičovat. Existuje nespočet variant cviků. My si ukážeme sérii 3 cviků. Každý protáhne jednu partii - šikmé svaly, přímé svaly břišní a spodní část břicha. Cvičení nevyžaduje žádné pomůcky a zabere minimum času ...


Pozadí snů jinak

7. února 2010 v 13:59 | Limina |  Cvičení
Turbo trénink pro výrazně pevnější zadeček už za dva týdny!!!
Série pěti jednoduchých cviků, které si můžeš zacvičit i v práci nebo o přestávce ve škole. Časově nenáročné cvičení, stačí pár minut denně. Nepotřebuješ k tomu žádné pomůcky. Všechny cviky prováděj pomalu a plynule. Pro lepší názornost tu máme animovaného sportovce :-D

Konečně pozadí jak má být

7. února 2010 v 13:58 | Limina |  Cvičení
Toužíš po sexy křivkách jako mají topmodelky? Jukni se, co jsem pro vás naskenovala, zlatíčka:o) S těmito sviky budete mít zadeček k nakousnutí jako meruňku či broskev.

Krásné lesklé vlasy

7. února 2010 v 13:46 | Limina |  Beauty
Pokud jsou tvé vlasy suché a bez života, můžeš si koupit i tu nejdražší vlasovou kosmetiku, ale pokud jim nedopřeješ dostatek živin, vitamínů a minerálů, budou to stejně jen a jen vyhozené peníze. Tak jako ty si vybíráš, co ti chutná a co ne, i vlasy mají právo říci si o stravu, která jim prospívá!

Recept na zničení celulitidy!!

7. února 2010 v 13:46 | Limina
Je všeobecné známo, že celulitida postihuje zejména podkožní tukovou tkáň stehen, hýždí a boků.Může se ale objevit i v dolní části břicha.Kůže postižená celulitidou připomíná pomerančovou kůru, proto je také pojmenovaná také jako "pomerančová kůže".Tento kosmetický nedostatek se vyskytuje v 98% u žen, což lze vysvětlit rozdílnou stavbou podkožní tkáně ženy a muže.Tyto odlišnosti se zakládají ještě před narozením, ale k projevům dojde až během života.

9 kroků k dokonalé postavě

7. února 2010 v 13:45 | Limina
Aby ses cítila dobře, stačí někdy jen pár malých triků.Nezáleží na tom, zda jsou tvoje křivky zcela bezchybné!

Pečuj o své pozadí

7. února 2010 v 13:44 | Limina
O svůj zadeček by jsme měly pořád pečovat, aby byl krásně hebký :-D a pokud bude i krásně vymodelovaný, získá si určitě i obdivné pohledy mužů...:-)


Polibek

7. února 2010 v 13:34 | Limina
Polibek je vášnivým spojením milujících se partnerů, ale také celkem zajímavým objektem vědeckého zkoumání. Věděli jste to?