Únor 2011

V něčem nic nezvládám, naopak se možná začíná dařit..

18. února 2011 v 11:51 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
www.snp-ay.blog.cz

Dobré dopoledne všem.
Zjišťuju že H. je zjevně podle statusů na s.síti Facebook, již prohraná kapitola. Jeho statusy o tom, že je zamilovaný apod. už mě číst nebaví a i já bych měla za nepodařeným, ba ani nezačlím "love story" udělat tečku. Půjde to ztěžka, je to přecejen už půl roku krásné zamilovanosti..ale jen z mé strany. Asi nejsem ta pravá dokonalá,vyperoxidovaná,nažehlená a tunami řasenky a make-upu zmalovaná "princezna". Nejsem, ale jsem svá. Mám své názory a svůj svět. Tudíž i styl. Když se chlapy tak dívají na vzhled, ... není pro ně daleko hezčí se dívat na hezké a zdravé lesklé vlasy? Než na spečené, krepaté a barvením zničené? Není lepší mít holku, co na sebe nepatle 3x denně make-up, ale může se pyšnit porcelánovou pletí a i bez řasenky vypadá k světu?

Vím, vše není to jen o vzhledu, ale jako vizážistka jsem tím začít musela.. nejdůležitější je i povaha a jak by si dvě osoby sedly. Jenomže tady je problém, on mě nechce poznat a já ho i celkem znám. Dokážu skvěle odhadovat lidi a s pár informacemi od kamarádů znám přesně jeho povahu. Odhaduju co by ho asi zrovna dokázalo naštvat, i rozveselit.. 

Nejlepší bude zapomenout a brát ho jako kamaráda.. Třeba někdy do budoucna. Vždyť se říká, že stará láska nerezaví. ;)

Jinak se Vám musím pochlubit. Přes den, když se najím mám i 70kg a to i už o snídani.
Dnes jsem se nasnídala a stoupla na váhu. Ukázala mi 68,8kg. Není to pěkné? Snad se mi bude dařit dál. Nejlepší je při hubnoutí nemyslet na každé jídlo co jíte. Třčeba dnes jsem si snídani ani nějak neuvědomovala. Když na hubnutí nemyslím, jde to vcelku dobře dolů, ba naopak, když na ně myslím, spíš přibírám. Všechno je to zákon schválnosti.. :)


Filmánie

16. února 2011 v 17:13 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
Vím, že to není dobré, ale právě si stahuju dva skvělé filmy.
 Black Swan - Černá labuť - nominace na 5 Oscarů
     a ( viz. Celý článek)

Odpolední siesta.

16. února 2011 v 14:31 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
www.snp-ay.blog.cz

Zdravím vážení!
Dnes mám velice dobrou náladu. Má drahá spolubydlící mi v mé nepřítomnosti, někde neznámo kde..našla nůžky na kůži na praxi (cca 500,-). Málem jsem už kupovala nové, poněvadž se bez nich u manikůry neobejdu. Tak jsem si zaskákala na postely radostí. [smích]
Teď mi maminka peče dietní buchtu. Pravda je v ní čokoláda ale 90% hořká a smetana nahrazena mlékem, tak uvidím jak se povede. :P:)
Mám radost ještě za to, že můj idol..tak tedy ho budu nazývat H. mě po kamarádce pozdravuje zpět. :D Čekala jsem, že kamarádku pošle do končin, kde záda ztrácí slušný název. Ale, tak to ještě nevypadá tak strašně.. :D:)


Neujúžasnější knížka za 10Kč

15. února 2011 v 21:33 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
Jak jsem se tak courala po městě, objevila jsem v Levných knihách za směšnou částku 10,-.
Jmenuje se Jedy-Víme, co jíme?.
Jelikož se trochu zajmám o stravování, tak jsem ji ihned zakoupila a věřte mi, že jsem rozhodně neprohloupila. Myslím si, že po přečtení už nikdy nedáte do pusy hamburger, pečlivě budete zkoumat původ masa, nenamažete si pusu ledajakou rtěnkou a nedáte si ledajaký margarín.
Klik na Celý článek.

15.2.2011 Bohužel, chlebový den..

15. února 2011 v 14:23 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
snp-ay.blog.cz

Je mi to líto, ale dnes mi nezbylo nic jiného, než pořád ke všem dosavadním chodům jíst chleba, poněvadž doma nic jiného nebylo. Lednička prázdná, jen s dostatkem sýrů a paštik. Jen na oběd jsem si uvařila zeleninovou polévku, jelikož jsem si v létě pečlivě nashromáždila s mamkou zeleninu do mrazáku. Na snídani jsem měla uvařené kroupy ve slané vodě a jak sem psala chleba s taveným šunkovým sýrem. Ale, pořád lepší než kdybych se cpala rohlíkami a čokoládami. Co říkáte?


Snídaně: vařené kroupy, chleba s taveným šunkovým sýrem, 0,5l lipového čaje
Svačina: 0,5l lipového čaje
Oběd: zeleninová polévka, suchý chleba
Svačina: hrst piškotů 0,5 lipového čaje
Svačina:
Večeře:14.2.2011 I'm sick.

14. února 2011 v 20:37 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
snp-ay.blog.cz

Ahojte,
takže dnes mě naši vyhnali k doktorce, která mi napsala x počet léků.. jeden by z toho byl zdrogovaný. :D
Celý den ležím, nebo jsem na facebooku, či listuju starými časopisy. Jelikož jsem se od doktorky vydala na poštu pro něco novějšího, měla jsem smůlu, že naše menší pošta měla zrovna polední přestávku. Tak jsem to otočila a šla domů. Nakonec, přecejen je to pár listů papíru, které přečtu, nalákají mě na nespočet drahých věcí a pak z toho mám  akorát tak špatnou náladu, protože vím, že si je nekoupím. :D No, tak jsem prostě ženská..znáte to. Ráda se oblékám, ráda se jako vizážistka líčím, a sbírám vychytávky nastávající a stálé doby. Pak si ale zas jednou za čas řeknu, že to je škoda peněz a že by se daly užít jinak. Ale jsou to jen výkyvy nálad a občasných názorů.
Ohledně mého hubnutí, dnes jsem se vcelku dobře omezila, ale ještě se necítím na napsání prvního jídeláku. :) Snad mi to prominete.
Jinak vám musím doporučit lipový čaj. V létě jsem si nasbírala a nasušila květy a musím říct, že je to něco skvělého a už proto jsem ráda holka z vesnice. Mít po ruce tolik vychytávek a ještě zadarmo.. Na moji angínu, je to teď jen to nejlepší. Jinak zítra plánuji douklízet pokoj, ať to u mě taky trochu vypadá a pak Vám sem možná přihodím nějaké foto mého koutku, nebo spíš regálků na kosmetiku. :) Zatím se mějte a možná později Vám se ještě něco dodám. :)


Ujišťující den..příprava

13. února 2011 v 11:44 | Laina Cocaina |  Píše to můj život
snp-ay.blog.cz

Takže, dnes si dávám dejme tomu takový ujišťující den, kdy se psychicky nabuzuji na hubnoucí vlnu. Kterou, ale vážně potřebuji. Nejde hubnout ze dne na den. Chce se na to trochu připravit a vše si hezky přichystat. 
Musím si promyslet náklady na jídlo, vůči intru a dojíždění, jídelníčky přes týden, apod.
Njehorší na tom ale je to, že přes týden není kde cvičit.
Doma mám aspoň menší posilovnu, kde mám stroje, rotoped, činky, věže, veslovaci stroj, koberečky na cvičení apod. Ale na intru je jen špinavá podlaha na kterou se mi lehat opravdu nechce a tahat sebou nějakou deku je zas něco navíc. Sice mám pod školou ohromné fitko, ve které je zumba (kterou jako tanečnice latiny neuznávám) , aerobic, karate a všechno možné. Ale jsou to výdaje navíc a poněvadž je vše nové, tak je to samozdřejmě dražší. Ale plánuji si našetřit a aspoň jednou, či dvakrát se tam jít podívat. Přecejenom chci zhubnout, tak proto taky musím něco udělat a né se jen pořád vymlouvat na finance a na to že není čas.
A v tom je ten problém, proč si dávám tento den. Abych si uvědomila co vlastně chci. Musím se přeinstalovat na to, že něco chci a je ten nejvyšší čas s tím začít něco dělat, protože jestli překročím váhu 70kg je vše v pytli. Zatím se držím u 68kg což je i přesto pro mě síla. No nic.. jde se na to. Držte mi palce.

Začínám znovu

12. února 2011 v 11:27 | Limina
Start
BMI: 23,5
Výška: 170 cm
Váha: 68 kg 

1.Cíl 67kg
2.Cíl 65kg
3.Cíl 63kg
4.Cíl 62kg
5.Cíl 61kg
6.Cíl 60kg
7.Cíl 59kg
8.Cíl 58kg

Dávám si malé cíle, přesto pro mě lépe splnitelné, než daleké rozsahy váhy, které by pro mě byly i nereálné např. 50kg, 49kg, apod.¨

Chci hubnout zdravě.
Nepodporuji ana ani mia. Přesto můžete na tomto blogu najít články, které budou takový obsah mít. Naleznete zde i obrázky obsahující směr ana, ale beru je pouze jako inspiraci, blogařkami zvanou "thinspiraci", na kterou se pouze dívám a dotvářím s nimi design článku.

Držte mi palce. Budu se snažit sem dávat jídeláky  a fotky i přesto , že nejlepší a neujukázkovější nebudou.
Kdyby se chtěl někdo spřátelit, pokud to stále ještě existuje, stačí napsat k článku.

Vracím se..

11. února 2011 v 19:28 | Limina |  Píše to můj život
Zdravím všechny.
Po roce se vracím na svůj asi druhý nejlepší blog. Přesto jedinný anonymní vůči kamarádům.
Jsem na střední, všechno je jiné. Internát- sedím na zadku, není kde cvičit, žije se co nejvíc levně-což obnáší bílé pečivo, nejlépe rohlíky,pomazánková másla,čínské polévky,apod.
Za půl roku na intru jsem přibrala... stydím se napsat to číslo, které jistě mnohým z vás vyrazí dech, ale je to 10kg. Možná ještě víc. Už měsíc se bojím stoupnout na váhu. Místo 58 kg mám nyní 68 kg. Nechápu to. Když jsem přibrala tak to šlo maximálně k 63-64kg, ale to bylo vše.
Jsem rozhodnuta s tím začít něco opět dělat. Chci se cítit jako křehká panenka, která je lehce zranitelná. Chci slyšet slova " to snad nejsi ty, nikdy si nebyla tak hubená!, jíš ty vůbec něco?!, lezou ti kosti!, kde máš prsa? :D ". Tak to jsem mohla slyšet leda tak před rokem, kdy jsem z trucu a z operace po které jsem nemohla jíst začla hubnout. Ten truc byl kvůli přítely, který se semnou po roce rozešel zrovna v období, kdy jsem potřebovala podporu. Asi po měsíci, kdy jsem zveřejnila svou fotku jak sedím na postely, vlasy přes obličej a měla jsem tam krásně štíhlé nohy..tehdá mi sám od sebe napsal "co děláš?!nikdy jsi nebyla tak hubená!jsi krásná!" Doteď když si vzpomenu mě zahřeje u srdíčka a chtěla bych tu dobu vrátit. :) Zkusím si utvořit něco, co by se dalo realizovat i přes pobyt na internátě.