Březen 2011

Hi..!!

17. března 2011 v 22:59 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Zdravím slečny!.
To, že se neozívám, ještě tak zdaleka neznamená, že už tu nechodím.
Je to spíš tím, že díky intru se ze mě stává (sama tomu nemohu věřit) tak trochu řekněme student? [smích]
Asi ano, jestli se už počítá to, že jsem schopna se klidně hodinu, dvě, tři věnovat škole?. Známky sice nejsou samé jedničky, ale nejhorší jsou poslední dobou tak trojky, max. tři mínus. A jsem vcelku spokojena.
A musím potvrdit, že když se daří ve škole, tak se začíná dařit i v soukromém životě. Teda u mě to tak aspoň je. Kluka sice nemám, ale myslím si, že vzhledem k mému věku ještě není co řešit. [chich] Jsem sice na střední, jsem sice jedna z mladších, ale jednou až mí drazí spolužáci budou naříkat nad 40cítkou, já se ještě budu pyšnit věkem devětatřicet. [smích] Dobře, prozradím, že mi je patnáct, ale podle okolí mám názory a myšlenky staršího člověka. (což mě osobně těší) Když mě požádá i dvacetiletý člověk o názor či radu, už si nepřipadám tak blbá, jak jsem si myslela. Nemusím se tedy, řeknu-li inteligencí řadit k pubertálním schlukům, co se zaobírají nově vydaným Bravem či dalšími zhovadilostmi, stresující a zatěžující mozek pubertálního teena. Možná na to má i důsledek to, že jsem vyrůstala mezi dospělými lidmi a kamarádů jsem měla v dětství pár. Byla jsem spíše ten typ dítěte, které si chtějí rodiče "vypiplat". A musím říct, že jsem jim víc než vděčna, protože jsem pořád zajímavější než mé okolí. Pořád můžu říct, co umím (kreativně, pohybově, znalostně) a co jsem zkusila. Od mala mě táhaly, po výletech, zahraničí, Česko, kroužky, zájezdy, výstavy,divadla,opery,muzikály, apod. že si připadám jako 50ti letá gerontka, co svůj život už dávno prožila. :D
Vlastně, když jsem začínala psát tento článek, ani jsem nevěděla o čem. Psala jsem ho, protože jsem si řekla, že ho stejně nikdo číst ani komentovat jako obvykle nikdo nebude. A jestli tento článek čtete a připadá Vám bezvýznamný, tak se nedivte, protože mě nenapadlo co psát a potřebovala jsem jen pohyb prstů, PROTOŽE SI SUŠÍM LAK NA NEHTECH. :D :D Díky vážení. Už bude nejspíš suchý, ale drbat do něj nebudu, protože bych to celé zmrvila a už se mi chce vážně spát. Budu si muset propříště vzít UV lampu z praxe, protože mě nebaví mávat rukama a čekat až lak zaschne. Takže dobrou noc a sladké sny. :-*

And now..

11. března 2011 v 14:57 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Už nejméně dvě minuty koumám obrázek Chucka a Blair. Stále nechápu jak mohou být tak, řekněme dokonalý?. Z Blair vyzařuje neústupná bojovitá energie a Chuck, to je jako magnet na srdce. Prostě chlap podle mých představ. Ach..
Ale zpět do reality.
Už nejmíň hodinku či dvě se válím na sedačce v obýváku s notebookem, zabalená v dece se sluchátky na uších. Občas se tu proplíží Chanel (můj kocour).
Nevím co od rána dělat. Z nudy bych jedla, ale díky drátům (rovnátkům), které už zase mám, mě přešla chuť k jídlu a ignoruju okolí. Nejradši bych se zakousla do chleba s něčím dobrým, nebo ooohromného cheeseburgera. [smích] No, dobře ... nemůžu být jako koule. Chvíli jsem se dívala na film Romona, který mi ale Chanel "vynuloval", když si zkrátil cestu k misce přes můj počítač. A sotva se mi film znovu načetl, "vyčkejte 30min. prosím" ... senza super mega! skáču radostí! tohle jsem si zrovna přála.. hahaha držím se stolu a otevírám odkaz na blog.cz, kde doufám, že najdu naději se na chvíli zabavit, poněvadž pohled z okna na "zmoklý" outside je " lákavý". Takže ani ven se vypravit nemůžu, taky co bych dělala venku. Nakračovala si prázdnými nic neříkajícími ulicemi pod okny znuděných seniorů jejichg gerontským lajfem.
Live is live.. Nana nana na.. Labadab dab dab..Today

7. března 2011 v 8:49 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Takže, včera sem klasicky dojela na intr. Za chvíli přivalila spolubydlící, že jdem ještě sehnat něco dobrého do obchodu. (klasika :D ) Ukecali sme vychovatelku a vyrazili. Jelikož spolubydlící dovršila věku dospělosti, zarazila se u uličky s chlastem. No, takže to byla vodka a x krabic džusů, které mimochodem dopíjím ještě teď ráno u snídaně. Dobře jsem se večer naladila do nálady, ale je mi teď strašně fajn a skvěle se mi po tom spalo, až na to, že mi celou noc neustále padala peřina. :D Teď budu sedět na intru, popř. si zajdu do sprchy a dolů do obchodu pro pečivo.
Musím podotknout, že týdny na intur nesnáším. A to hlavně kvůli financím, s kterýma musím vyjít co nejlépe. Ale bavilo by vás jíst každý den čísnký polívky a rohlíky? Mě opravdu ne, ale co se dá dělat, když vyjít levně, tak nic nenadělám. Před cestou sem vyjímečně vybrakovala dům od ledničky, až po spíž. :D
No co, tento týden tu budu tvrdnout jen tři dny i s praxí. Pak musím domů. Kde mě bohužel čeká nehezká událost..pohřeb mého dobrého kamaráda a po té nato jedu k zubaři, ale to už bude fajn. Takže teď se s Vámi loučím a doufám, že se ještě během těch dvou dnů snad ozvu. Uvidím jak na tom budu s časem a učením a jako studijni obor " Jste přece maturitni obor! Co čekáte? Že si budete houpat nohama? NE! Vy budete makat, až se Vám bude od hlav kouřit! Chybělas? Neomlouvám, máš si to dohnat,nebo tady ani nemáš co dělat a jdi na učňák!" Jo, takže asi tak. :D Mějte se hezky a přeji příjemný zbytek dne. :)


Maybe..?

5. března 2011 v 22:17 | Laina Cocaina |  Píše to můj život


Před chvílí jsem dostala takovou tu správnou blogařskou chuť psát a psát. A napsat úžasně dlouhý článek, ve kterém bych obhajovala i odsuzovala takové to naše "hubnutí" a snahu dělat ze sebe "thin" a "dokonalé".
Nebo to napíšu tak, že jsem zase moc přemýšlela z důvodu špatné nálady za doprovodu staré známé písničky od Glorie Estefan, na kteoru jsem kdysi tančila rumbu.

Popravdě, jak jsem přemýšlela...došlo mi, že i kdybych zhubla třeba 6-8 kg, nic moc, až na číslo na váze, nebo o pár cm změnším faldík na břiše či stehně nic nezměním. Pořád budu pro přátele jedna a ta samá osoba, kterou znají, tak jak znají. A to, jestli mám o kilo kila míň, nebo víc je jim fuk. Zatím mi nikdo nenadává do tlouštíka či někoho takového. Jsem to zatím jen já, kdo stojí před zrcadlem, neb kdekoliv jinde a pořád se jen tak zhazuje slovy " jsem tlustá, přibrala jsem, do ničeho se nevlezu (přitom staré oblečení nosím dál,pravda trochu natěsno)". Když změna, tak by musela být velká.
Už se nemůžu dočkat až mi okolo nebo po letošních Vánocích slavnostně sundají rovnátka a já už nebudu jako křeček [smích], ale už teď na kontrolách, když mi doktor sundá i zámky, ať si zuby pořádně vyčistím..mám krásný úsměv. Pak bych se ještě k tomu musela přestat neustále stříhat a zastřihávat konečky. [opět smích] Joo měla sem vlasy pod lopatky i do pasu, ale vždycky si je nechám zkrátit nad prsa, kvůli zničeným konečkům ve kterých si živoří odrostlá barva. Jo, pak bych si připadala "fájn". Opět mé dlouhé vlasy, krásný úsměv, o krásnou pleť a líčení nemám nouzi, obočí a řasy ukázkové a s postavou bych musela začít něco dělat. [smích]
Tak uvidíme. :)Banner

5. března 2011 v 18:12 | Laina Cocaina

Marketagent je rakouská společnost, která hledá lidi v Evropě, kteří jsou ochotni za peníze vyplnit dotazník. Máte tedy možnost zapojit se registrací zdarma do jejich sítě a za vyplnění ankety vám připisují peníze na účet. Více můžete vydělat i tím, že řeknete o Market agentovi dalším. Opět velmi jednoduše, zasláním vašeho registračního odkazu dalším lidem, nebo použít "zvacího" formuláře ve vašem účtu u Marketagent, pouhým zadáním e-mailových adres a odesláním. Stránky a vaše účty jsou v češtině. Peníze vám vyplácí již od minimálních částek na váš účet u Moneybookers, nebo PayPal, kde je buď můžete používat k platbám přes internet, nebo si je necháte poslat na váš běžný účet v ČR.

Zkusit to můžete, já se o to pokouším. Nezní to úplně špatně.Maximálně si to pak zruším, ale studentovi se hodí každá koruna žejo.

Are you ready?!

4. března 2011 v 12:00 | Laina Cocaina |  Píše to můj život


Takže milý a vážení,
za prvé se omlouvám, za to, že jsem tu na to asi cca 2 týdny kašlala, ale to je u mě úplně normální. Plus když ke všemu ještě připočítám to, že díky mé týdenní nemoci, jsem ve škole teď trochuý nestíhala doběhnout jimi nasazené tempo.
Ale protože sem včera odjela domů, kvůli dnešnímu zubaři, mám teď hromadu času napsat Vám tento strohý článek. :)