Duben 2011

I need love.

17. dubna 2011 v 11:14 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Dneska mám těžký taneční absťák. :D
Kvůli intru jsem se vzdala všeho,co jsem dělala od 4 let a mezi tím i můj tanec. Ale ještě přetrpím 3 roky na škole (tento už nepočítám) a vrátím se domů a hned zase nastoupím zpět do klubu. Snad už nebude pozdě.

Strašně moc bych chtěla, mít zas nějaký love v peněžence. A jet nakupovat. Třeba do Olympie. Včera jsem si koupila krásnou béžovou kabelku. Konečně můžu uložit svou starší látkovou z Terranovi zpět do skříně. :)
Jinak se musím pochlubit, že jsem od pondělí do pátku jedla vcelku zdravě, zejména teda pondělí až středa. Zmizlo mi trošku bříško, teˇuž by se mohl začít odbourávat trochu tuk. Mám dole jedno kilo. Aspoň něco. Ještě že už budou Velikonoce, budu doma a budu moci se lépe hlídat a hýbat. :)
Jinak jsem si pořídila nádherný modrý šátek s bambulkami na okrajích, černou bundičku a zelené tílko (připadám si jak v reklamě na Activii) :D.

Desire..

16. dubna 2011 v 22:00 | Laina Cocaina |  Píše to můj život


Úsměv.
Motýlci.
Nadhled.
Nakupování ve větší míře.
Déle u zrcadla.
Alkohol.

=

Zamilovanost.

Jo!
Na jednu stranu jsem nehorázně happy, na druhou zase trpím.
Vždycky sem přitahovala děvkaře a oni mě. Asi to tak už bude, ale o to horší když se "přemilujete" po třičtvrtě roce marné snahy z jednoho Biebra, do dalšího takového, přesto tentokrát hopera. Vím, jsem trdlo. Měla bych ho chytit za límec, zatočit s ním nad hlavou a zamávat mu šťastný let.
Nejde to. :D
Je sice hnus, když víte, že vás v klidu podvede a ani si to nevyčítá, ale já se s ním cítím strašně fajn a šťastná. (když samozdřejmě nemyslím na to, co dělá když není se mnou) Strašně moc mi chybělo, to když k vám někdo příjde a obejme vás, dá vám pusu, řekne že vám to sluší, že jste úžasná, atd.
Ale jak mám někoho změnit..když už je to v povaze, těžko něco dělat. Když si to ještě sám přiznává a řekně to přede mnou, že je hajzl.. A já blbá zamilovaná mu to nechám. Nedávám tomuto vztahu velké šance, to opravdu ne, ale na kratší spestření, proč ne. Třeba to je jen špatný a krutý začátek. Většinou se ze vztahů co nevypadají nadějně, stanou dobré. Dobře, tohle asi bude ta výjimka s kterou nepohnu. :D Ale, ... co už nadělám. Žít ještě budu dlouho, tohle není první, ani poslední vztah, takže proš nezkusit a chvíli nevydržet, třeba z toho bude aspoň nějaká další dobrá zkušenost do života.

Spring time

3. dubna 2011 v 10:26 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Hi girls!
Opět po dlouhé době se tu ukazuji. [stydí se] Ale nakonec si říkám, že stále návštěvníky, tak tedy i čtenáře nemám, takže si nemám co vyčítat. Na druhou stranu jsem ráda, že sem ještě vůbec chodím, protože to je asi jedinný blog na který sem vydržela něco přidávat.
Vždycky jsem měla sen, že bych si vytvořila web, na který bych přidávala fotografie svých úlovků, kosmetiky, své fotografie. Ale jelikož to v dnešní době dělá každá druhá blogerka a navíc si jen tak říkám, není lepší do jisté míry mít utajenou tvář? Asi ano.


Asi na mě vážně leze jaro. Po roce se mi podařilo zakotvit a dokopat se kývnout na pozvání k procházce s O.Mám strach co z toho vyleze. On mě nezná, já ho též moc ne. Jen sme se potkávali ve škole, občas se na chvíli zapovídali. Nejhorší na tom, že se před měsícem rozešel s mou spolužačkou, s kterou se sice nebavím.. Holky mě uklidňovali, že jsem z jineho oboru a ve třidě se stejně nebavíme, tak nemám co řešit, přesto menší "ALE" tam je neustále. Uvidíme. Stále mám v hlavě už přes půl roku někoho jiného, ale tam je to těžce zabité.
Ale víte jak to je, někoho ani moc nechcete, dokázali by jste bez něho žít a pak je ze všeho BooM a vy si bez něj nedokážete představit ani hodinu. Dávám si tímhle argumentem kuráž. Ještě se Vám snad ozvu. :-)