Květen 2011

Srovnej se s tím co máš a neřeš minulost.

22. května 2011 v 22:57 | Laina Cocaina |  Píše to můj život

Vrátím se o měsíc a půl zpět..
Vypadalo to všechno tak slibně. Po roce jsem si našla vztah, nebo spíš on si našel mě. Byla sem neskutečně šťastná, ani vlastně nevím jestli nejvíc ze všech zažitých vztahů. Cítila jsem se s ním tak šťastná, takový ten úžasný pocit v břiše. Máte se také na koho těšit, pro koho pořádně žít.
Asi jsem se spálila, zase jen zkoušel další oběť jeho smyslného uměleckého ega, modrých očí, krásného ač nedokonalého úsměvu, jeho gest a výstředního až originálního stylu.
Miluju umělce, líbí se mi lidé co něco umí, co mě něčím zaujmou. Sama se ráda vzdělávám, sama hodně umím a zajmám se o umění. Nevydařilo se. Život ale doufám nekončí, i když i po měsíci cítím díru v srdci, že mi tam chybí. Moc jsem si ho oblíbila, milovala jsem na něm všechno, ty nedokonalosti, ty maličké chybičky, které ho dělaly zvláštním a zajímavě krásným člověkem. Nechci tento článek zakončit tím co většina asi očekává, tím co on jako každý jiný byl. Zformovala bych to tak, že neměl oči pro mě jedinou a ženy zbožňoval. Dokázal lhát do očí, tak perfektně,že lež se nedala snadno vyčíst.