Srpen 2011

31.8

31. srpna 2011 v 9:25 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: míchaný vejce bez oleje, chleba se sýrem
Svačina: kafe
Oběd: nejspíš něco v Ikei
Svačina: neznámo
Večeře: neznáma

Pití: neodhadnutelné
Pohyb: chození po Ikei, výšlap do 5 patra Intru se zátěží

Dneska odjíždím na intr. Takže tu čtvrtek pátek nebudu. No v pátek..budu, ale až večer.
S jídlem vůbec netuším jak to bude. A bojím se že s prominutím chcípnu nudou bez počítače. Protože první dny na intru je vždycky otřesná nuda. Ale tahat noťas..to mi přijde cca na 2 dny zbytečnost. Doufám, že si baby všimnou že mám dole nějaký 4kg. Podle mámy to jde dost vidět. Tak uvidíme. Přecejen nemůžu čekat pochvalu, je málo lidí, kteří dokáží jen tak pochválit.
Tak se tu mějte hezky. Jdu si dobalit učebnice.

30.8

30. srpna 2011 v 17:09 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: tvaroh s kakaem (asi 4lžičky),chleba se sýrem
Svačina: káva a 3 čtverečky Milky
Oběd: žemlovka
Svačina: káva, trocha rizota
Večeře:

Pití: cca 1l čaje
Pohyb:

Dneska ráno táta otevřel v kuchyni okno. Úplně mě ovanul z venku, takový divně studený vítr. Cítila jsem podzim. Sakra, ještě ani neskončili prázdniny a už vysí ve vzduchu podzim? Mám sice od mámy supr kabát, ale ještě ho chci nechat ve skříni. Nechci cestovat na intr a zpět s kabátem, čepicí a tahat těžkou tašku.
Zítra asi okolo deváté vyjíždíme. Stavíme se v Ikei, protože se mi tam líbila jedna super lampička a vůbec bych si chtěla koupit nějaké drobnosti za pár korun, abych si udělala krásný pokojík. Už tak sice vypadá strašně, takže pochybuji, že ho vylepším, ale srdce to potěší a peněženku odlehčí. =D
Včera jsem si koupila v Teranově docela hezkou kabelku. Stála mě jen 99,-..je béžová s květy růží. Máma do mě promlouvala, že jsem mladá, že si ještě kytičky můžu dovolit. =D=) Proč ne.
Táta si teď ze mě dělá srandu jak budu zase žrát a přibírat. =D Většinou když mi minulý rok zavolal, byla jsem v obchodě.."Čau,kde seš?".."Ahoj, v Kauflanduu" =DD Asi tak. Čínský polívky,rohlíky a další hnusy.
Mimochodem,..tyhle prázdniny jsem si absolutně neužila!! Byla jsem sice v Británii a na Slovensku, kde jsem se bláznivě zamilovala (což bych brala jako jedinou pozitivní věc), ale to je vše.
Moje rozoperovaná ruka mi přes noc začla nejspíš krvácet, poněvadž ráno jsem mohla jít k doktorce znovu. Je sice večer, ale pořád cítím jak mi v ní tepe a že krácet moc nepřestala. Od rána si chci jít pro kartičku na slevu jízdného, ale s tou rukou se ani neučešu. Na moje vlasy potřebuju ruky dvě. =D Zatím se mějte.

29.8

29. srpna 2011 v 10:20 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: bílý jogurt s menším jablkem
Svačina: káva, rohlík
Oběd: rizoto se sýrem
Svačina: káva, půlka tvarohu s kakaem
Večeře: malá miska rizota

Pití: 2x káva, čaj Roiboss
Pohyb: chození po městě

Neustále ze sebou bojuji. Poslední 3 dny se přežírám (vydíte sami na jídelácích), začínám zase stresovat kvůli intru a škole, která mě absolutně nebaví. Bojím se, že na intru zase tak moc přiberu a budu obtloustlá brambora a ještě k tomu s rovnátkama. Už je nechci, pořád jen samé operace a jiný hnusy. V životě jsem neměla kaz, ale prostě mám zuby slušně přeházený a jeden jsem měla i nevyrostlý v patře. Nebojte, nevypadám strašidelně. Vypadám normálně, okolo Vánoc budou práci dokončovat. Ale mám z toho docela trauma, z ostrých věcí apod. Jednou mi dokonale obličej popíchali anestezií, která stejně nepůsobila, že jsem každy zákrok cítila..hnus.
Dnes jsem byla na chirurgii zase s rukou. Jo porvala jsem se, to jsou asi ty fyzlovsky geny, ale rvala jsem se uspěšně a za rodinu. Jedna stará škatule s jejím starým se nam nasrali na pozemek do baráku u babičky a odmitaly ho opustit, nebo nás pustit do vnitř. Nějací prý známí mamčené psychopatické sestry, která by se měla jít léčit. Někdy si říkám, jestli je to ženská, protože je to tlustý a vypadá to jako chlap. A to je moje mamča taková kočka, ani se mi nechce věřit,že to jsou sestry. Pak ta bába napadla mou mamku a málem ji shodila na kamenný schody do sklepa. Docela sem chytla rapla a vlitla na tu bábu. Měla sice snad 90kg ale dostala pěkně po držce. Jeji starej nedělal nic, jen si to asi nahrával v kapse na záznamník zvuku. Debili staří. Jsou mi u prdele, nenechám zmarastit svou mámu. Akorát jsem si oddělala ruku že mi tam cosi vypalovali dusikem, fuj. Jo jsem sice vizážistka, ale mám pocit, že mě ve škole nepoznaj. =DDD


28.8

28. srpna 2011 v 10:46 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba se "slaninou", miska bílého jogurtu,okurek
Svačina: Tesco čoko pudink "jogurt", káva
Oběd: 5ks buchty,jablko,hruška
Svačina: káva, chleba se slaninou
Večeře: nic

Pití: 2x káva, čaj Roiboss
Pohyb:

Dobré dopoledne,
sotva jsem se vzbudila, už mě mamča nenechala pomalu ani se nasnídat. S tím, že musíme jet k babičce. Já si aspoň zajela pro povinnou četbu, co mám u babči v knihovně. Snídani jsem do sebe hodila během 5 min., takže mi zrovna dobře potom nebylo.
Teď mamča kuchtí nějakou buchtu. Já teda odolávám. Váha se pořád drží u těch 64kg. Občas tam prolítne 63,8-9kg ale pořád je to spíš těch 64kg. Achjo. To jsem chtěla do 1.září aspoň těch 61kg. Musela bych zamakat jak cip.Teď jsi pročtu Vaše blogy, získám inspiraci, prohlédnu katalog, půjdu přečíst kousek knížky, dopiju čaj, dám kafe, oběd a půjdu cvičit. Zatím ahoj.

[16:52] DNEŠNÍ JÍDELÁK KATASTROFA!!

27.8

27. srpna 2011 v 11:24 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: okurka,rajčata, chleba-půlka se sýrem, druhá se slaninou
Svačina: káva
Oběd: mléčná rýže-malina, 1 jablko
Svačina: káva, 2 jednohubky (jo dnes jsem si dala)
Večeře: chleba s pomazánkou

Pití: 1,5 čaje
Pohyb: asi 2-3 hod. úklid pokoje

Dnes má prý přijet nějaká návštěva. Což mě zrovna nějak nenadchlo, poněvadž mám raději klidné dny, ale aspoň mě to donutilo si rozparádit pokoj do lehkého úklidu. Teď sem stáhla kafe a prohlížím si na netu katalog Ikei. Vedle mě stojí náramně dobře vonící bábovka. Ale ne, nedám si. To samé jako včera večer. Seděli jsme na dvoře a babička s dědou udělali talíř mých nejoblíbenějších jednohubek s vynikající pomazánkou. Ne, nedala jsem si a vysvětlila jsem jim, že je to od nich moc hezké, ale že mám svůj režim, že potřebuji něco shodit. Ať to berou jako mou přípravu na další rok na intru, kde už beztak v říjnu či listopadu budu vážit zase nějakých 70kg. Jo je to smutný, ale docela pravděpodobný. Ale aspoň teď se chvíli chci cítit dobře.
Už jsem vám říkala, že se asi vrátím k boxu a začnu zase boxovat? =)
Nejsem si teď úplně jistá, jestli chci dál hrát na klavír, či závodně tančit latinu i když partnera mám, či jestli se plně oddat bojovým sportům. Ale asi zkusím skloubit latinu a box dohromady. =)
Proč taky ne, je to pohyb. Latina mi přinese opět potěšení a budu dělat něco co mě baví. Tančit v rytmu samby a vůbec latinských rytmů je pro mě úplné oblouznění. A box? Možná to bude znít ujetě, ale miluju zbraně, zásahy, bitky apod. Potřebuju adrenalin. Ráda si vyřídím věci ručně z očí do očí. Žádný facebook. Má se mnou někdo problém, tak si ho vyřešíme. Jo budu zase boxovat. Karate jsem dělala a to mi moc nedalo, kung-fu je spíš podle mě v česku brané už jen jako cvičení a né nic vážnějšího, to bych asi musela odjet do ameriky či asie. A judo? Upřímně zas tak dobře stavěná si ještě nepřipadám. Je to samé skákání po sobě a švihání sebou o zem a válení sudů. Je to drsný "sport". Mám k těm lidem co tímto žijí, ale neskutečný respekt! Avšak, nevylučuji, že to někdy nezkusím. Potřebuji přípravu,abych mohla jít ke svým milovaným policajtům. To jsem vám asi neříkala, že jsem se hlásila na policejní a že jsem vcelku z policejní rodiny. Ale ne měšťáci, příbuzní mají moc dobré postavení v krajích jako státní policie, řekněme spíš že většina už jsou ti šéfové. Možná je to další věc proč jsem takovej slušňák, ale věřte mi, též ráda zhřeším a udělám nějakou špatnost. =D Ale rozhodně nejsem bonzák, spíš takový ten kamarád, co rád poradí přátelům co se zapletly se zákony, jak co obkličkovat, aby vyvázly bez újmy apod.
Asi bych už měla jít pokračovat v úklidu, i když vím, že až do toho pokoje znovu vejdu, chuť mě hned přejde..možná to znáte. =D

26.8

26. srpna 2011 v 10:38 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: krajíc chleba se sýrem,2rajčata,okurek
Svačina: káva
Oběd: těstoviny,okurka,rajče- salát
Svačina: káva
Večeře: zbytek oběda

Pití: 2xkáva, 0,5l zeleného čaje, 1,3l kopřivového čaje
Pohyb: možná tak pohyb po baráku a zahradě :/

Já už ani nevím co Vám mám psát. Ho jsem nenašla. V pokoji mám šílený svinčík, který volá po vysavači a mopu. Už delší dobu si chci udělat z krabic od bot úložné boxy, které bych si obalila do balícího papíru, aby nějak vypadaly. Chci mít prosvětlený pokoj, ale jsem si jistá, že to nepůjde, vzhledem k tomu, že mám okno s balkonkem do ulice, kde slunce svítí snad jen chvíli ráno.
Mám 100 chutí jet nakupovat. Mám 100 chutí vyrvat si rovnátka z pusy. Mám 100 chutí prodloužit si už tak delší vlasy.
Dnešní oběd vydím tak na okurku a rajče. Váha opět ukázala 64,1kg teď nevím jistě možná to bylo 64,4kg ale to už je detail. Nebylo to žádných 69 či tak, jako kdysi.
Máma včera s se ségrou jeli na koupák. Mamča je nemocná, tak se nejspíš jen dívala na ségru. Měla jsem jet taky, ale poslední dny mi je strašně moc do breku, z toho jak ho nemůžu nikde najít. Raděj jsem zůstala doma a dál hledala. Už zvažuji i soukromého detektiva. Jo zní to šíleně, ale taky je to řešení a v dnešní době je to normální věc. Vy ani nemusíte tušit, ale hodně si tyhle chlapíky najímají rodiče, aby vás sledovali, jaký máte pohyb po škole, s kým jste, co děláte, apod. Taky jsem na to upřeně hleděla, ale asi je to už delší dobu zaběhlý rodičovský trend, takže jsem se aspoň něco nového dozvěděla. Právě přijel tatínek z práce, takže ještě chvíli počkám a pak usednem na zahradu a já si konečně dám svou "svačinu" kávičku. :)

25.8

25. srpna 2011 v 12:41 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: 1/4 okurky, 1 malé jablko, 1/2 koláčku
Svačina: káva s 1 kouskem manga v čokoládě
Oběd: těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou
Svačina: káva, rohlík se šunkou a kouskem okurky
Večeře: 7cm okurky

Pití: 0,5l zeleného čaje, 1,3l kopřivového čaje , 2xkáva
Pohyb:

Dnes ráno váha ukázala 63,9 - 64,0kg !! Juchů! Konečně aspoň kousek té 63ky!

Zbytek dopíšu večer..

Je strašně fajn, že mám i přes den okolo 64,x kg. Budu šťastná za 60kg úplně moc!!. Ale šťastná stejně nebudu, chybí mi ke štěstí on. :'(

Nemůžu bez něj..

24. srpna 2011 v 20:41 | L. |  Píše to můj život
Nemůžu bez něj dýchat.
Cítím se jako bych byla na světě sama.
Chybí mi.
Jeho nádherný úsměv.
Jeho pohled.
Jeho vychutnávání cigarety u kamenné zdi.
Jeho chůze.

Ráno se s hrůzou probudím a sedám si. Uvědomuju si, že ho nemám, že ho neznám, že mu nemám jak napsat.. že z něj nemám nic, jen rozmazanou fotku a možná jeho jméno.
Vím jen jednu věc o jeho kamarádovi, kterého jméno též neznám a třetího kamaráda též ne.
Nic. Facebook ho přes křestní jméno nenašel, taky tam polovina uživatelů nemá profilovku a vše skryté. Google našel jen jeho dvojníka se stejným jménem, avšak trochu mužnějšího, ale po zkontaktování to též on není. =(

Budu si snad hrát na snílka? A věřit, že nás snad osud dá dohromady a skříží nám v životě cesty? Že si potřesem rukou a vyslovíme svá jména? On si bude vršek hlavy stále barvit na blond a mě hned napadne..Jasně!To je ten kluk z dovolené! Ten kterýho jsem tak milovala! City se znenadání obnoví jak z mé, tak i z jeho strany. Dám mu svou vizitku, druhý den mi zavolá a pozve mě na večeři. Tam si vylíčíme, dojmy z dovolené, kterou jsme oba prožili bez poznání po boku svých rodičů a příbuzných či přátel. Potom mě zaveze domů, pozvu ho dál na skleničku šampaňského, vína či dobré whiskey. Zapálí si cigaretu a budeme se na sebe dívat, pak se i líbat a tři tečky. Na stole budou hořet svíčky, stát láhev, skleničky a já pak budu gurmánsky pokrajovat hermelín Král sýru jen pro pravé okamžiky. =D Dobře teď si dělám srandu, ale nebránila bych se tomu.

24.8

24. srpna 2011 v 10:45 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: miska salátu, čokoládový dezert Tesco (pudink)
Svačina: káva
Oběd: dietní rizoto typu "co dům zdravého dal"
Svačina: káva
Večeře: 1chleba se šunkou,okurkem a rajčetem

Pití: 1,0l zeleného čaje, 1,5l kopřivového čaje, káva
Pohyb: tanec
Prohřešky: 5bonbonu z bonboniery (segra měla svátek), 2 čtverečky Milky

Já už z toho kluka blázním. Je to měsíc a žádnou noc se mi nezdál jiný sen než o něm. Tohle si nepamatuju, že by se semnou někdy dělo. Když vezmu v potaz moje pubertální lásky, krátké vztahy, roční vztah,...nikdy jsem z toho kluka nebyla tak vedle. Očima mého otce podle včerejšího slovního hodnocení mé ZAMILOVANOSTI. - "Prober se, už si hodinu nepromluvila a podívej se na hodiny! Je pět hodin! Jedla si naposled v jedenáct oběd!"
Jo už z něj i zapomínám jíst a ztrácím chuť k jídlu. Ach jo,... Jak jsem včera psala, že jsem ho zřejmě našla na fcb, začínám opravdu pochybovat, možná je to jen krutá shoda náhod. Přecejen jsem mu typovala 17-18 let a tenhle bude mít 20. A chlapy jsou tak ješitní, že kdybych se ho zeptala jestli tam nebyl na dovolené, tak si myslím, že by popravdě odpověděl a jelikož mi tehle řekl že ne, možná je to vážně omyl. Proč by mi jinak lhal?
" A jestli spolu máme být, tak věřím, že se určitě v životě potkáme! "
... ať je to třeba ve čtyřiceti či v padesáti. Já ho miluju. Nejlepší je to, že ho neznám, ale ty city mi nikdo nevezme!.

Mimochodem váha mi ráno ukázala 64,4kg !
TO lomené číslo 65/66kg je skoro pryč!

23.8

23. srpna 2011 v 18:57 | L. |  Píše to můj život


Snídaně: miska jogurtu
Svačina: káva
Oběd: 2 malé misky zeleninového salátu,rohlík
Svačina: 1/2 koláčku
Večeře: mléčná rýže malina,káva

Pití: 0,5l zeleného čaje, 0,5l ovosného čaje, 2x káva (což ani není pítí nýbrž mínus)SAKRA!
Chci už mít někoho, kdo mě bude mít rád..
Kdo by se za mě i klidně pobil.
Někoho na koho se budu vždycky těšit.
Někoho, kdo mě obejme..

Na dovolené jsem se zamilovala na první pohled do jednoho kluka. --> CELÝ ČLÁNEK

Protože chci..!!

22. srpna 2011 v 20:32 | L. |  Píše to můj život
Byl to vždycky můj sen a já si ten chci i nadále plnit. Zhubnu! Naučím se ještě líp anglicky než umím a půjdu zpět do agentury!
Story:
Byla jsem tak blízko! Ale já se usmála a řekla si, že nepotřebuju vyhrávat v soutěžích ?? "krásy" ??

22.8

22. srpna 2011 v 8:58 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: ovocný jogurt, nektarinka
Svačina: klas kukuřice
Oběd: rizoto se sýrem a dvěma kyselými okurkami
Svačina: broskev
Večeře: chléb se Zlatou Hanou olivovou, 2 rajčátka, okurek, 2 Ol.tvarůžky, 2 plátky šunky,nektarinka

PITÍ: 1l zeleného čaje ; 0,4l ovocného čaje, asi 0,5l vody
POHYB: sbírání kadlátek v sadě


Možná se leknete bohatější večeře, ale dávala jsem si jí teď v 17:00 a navíc jsem byla úplně vyflusnutá ze sbírání švestek,blum a kadlátek. Vůbec jsem neměla sílu vyjít do schodů doma, taky jsem tam dřepěla dobrou hodinu na slunku a to teda pražilo pořádně. Taťka dostal žihadlo od vosy =( a já blbec se sama ještě navoněla Adidaskou, která je dobře sladká, takže včely a vosy měly v plánu hodovat na mě. A to jsem ještě snědla broskev co jsem omylem utrhla, nebo spíš shodila, takže to se na mě jenom lepilo. =D

21.8

22. srpna 2011 v 8:56 | L. |  Píše to můj život
Zpětný jídelníček.

Snídaně: ovocný jogurt
Svačina: šest malých Milka čokolád (opravdu mini 1čkld=1čtvereček)
Oběd: bramborový salát, nudle, kuřecí řízek (to jsem ani nesnědla asi 4-5 vidliček)
Svačina: kafe
Večeře: nic

PITÍ: 0,5l zeleného čaje ; 0,4l ovocného čaje ; 2x kafe s mlékem
POHYB: cviky na zadek, tanec

20.8

20. srpna 2011 v 10:16 | L. |  Píše to můj život
Kdysi mi máma říkala : "Nos sukně! Máš hezké nohy, si mladá a nemáš se za co stydět. Až ti bude přes 30 už budeš mít třeba děti a křečový žíly napamátku."

Milá mamčo,já byla blbá. Jak jsem přibrala, tak se mi udělaly na nohou strie a už si ani tu sukni, natož kraťasy nemůžu dovolit.
K tomu se přidala teta celulitida a je to v pytli. Člověk se může snažit dělat první poslední a stejně to moc nepomůže. =D

O třičtvrtě na devět jsem se vzbudila a rozlámaně se posadila. V tom jsem dostala šílenou chuť na takové čerstvé pudinkové šátečky z listového těsta. Mmm..nechám si zajít chuť to fakt neseženu. V lednici jsem našla jen bílé jogurty, ale slušně zatučnělé asi 2,5% tuku na mě žlutě křičelo z obalu. Tak jsem si aspoň uvařila ten pudink bez cukru. Teď zas přijel táta a dovezl plnou tašku pečiva,šunky,salámu, apod. Sakra! Mám hlad, pudink to moc nezachránil. Ráno bylo vymetýno, že nebylo co k snědku, jen ten jogurt a pár pytlíků pudinku a teď zas ambasáda jídla. Ach jo, ale dopoledne si člověk může dát co chce. Horší odpoledne..jo zrovna dneska slaví strýc 60 let v hostinci. To bude zase sodovek a žrádla, že by se z toho najedlo i Somálsko.Budu se držet. Absolutně ani netuším co si vezmu na sebe. Včera jsem profrčela Olympii..hodně slev ale samé XXS, XS, S. S-ko ještě obleču ale raděj bych si chodila v pohodlném M-ku. No nic, dopiju zelenej čaj a půjdu si dát kafe. Zatím se mějte. =)

19.9

19. srpna 2011 v 22:11 | L. |  Píše to můj život
Díky jedné slečně jsem si před chvílí připomenula pro mě velmi zajímavý článek na téma OSAMĚLOST.

Myslím si, že článek stojí za přečtení. Netvrdím, že bych se do této skupiny lidí plně řadila, ale něco společného tam je.

18.8

18. srpna 2011 v 20:06 | L. |  Píše to můj život
Zdravím slečny =)
Vím, má docházka sem na blog je velmi slabá, ale ani bych neřekla, jak může být můj nudný život pestrý. Během posledních tří dnů jsem stihla být na operaci, řešit závažné rodinné rozpory, být popíchaná od dvou vos =D , půl dne nepít a nejíst, apod. Můj normální prázdninový život se vyvíjí nějak takto: vzbudit se o půl deváté či v osm hodin, bohatá snídaně, zapnotu počítač, hledět z okna, jet se projet na bruslích, oběd, počítač, počítač, sváča a kafe, počítač, večeře a spánek. Pokud teda nemusím jet na kontrolu do města či něco řešit. Nůůda. Kámoši se mi rozprchli na dovolené. Jo asi si říkáte, proč proboha nechodí na akce..tam je lidí. Jo, na akce bych chodila, kdyby za ně nevymáhaly vstupné přes stovku a pak bych zjistila, že to stojí za velký kulovi a že jsem akorát vyhodila peníze. (pár zkušeností) Další věc je, že nejsem kuřák a pití mi též nic neříká. =D Pro mě jsou to za chlast jen vyhozený prachy, poněvadž je to požitek jen na 2 hodiny pokud to nepřikořeňujete co chvíli. Vždycky si řeknu, raděj si koupím nějakej hezkej hadřík, nebo něco potřebnýho, než abych to propila a pak mi ještě za odměnu bylo blbě. =)

(Celý článek)

15.8

15. srpna 2011 v 14:50 | L. |  Píše to můj život
Ahojte =)
Včera už jsem ani neměla náladu něco psát. Jídlo bylo v pořádku, pohyb taky, ale měla jsem na pouti trochu piva, takže to beru jako těžké mínus. Nikdy bych neřekla, že v neděli, kdy pouť končí..kolik tam potkám známých. Většinou se to každý snaží odbít v pátek, nebo sobotu a v neděli už to většinou stánkaři a kolotočáři balí. Potkala jsem tam bývalého přítele s jeho novou, přesto již delší známostí =) , tak jsem byla ráda, že jsme se viděli. Nejsem zlomyslná a přeji jim to, on si zaslouží rodinné zázemí, které mu slečna poskytla. Teď jsem si 15min. rotovala, takže doufám v mé chutě, že budou milosrdné a nedonutí mě zbouchnout něco nezdravýho. =D Asi vyrazím k babičce. Možná se ozvu ještě večer. Zatím..

13.8

13. srpna 2011 v 12:51 | L. |  Píše to můj život


Nevěřím sama sobě, že jsem k blogu usedla i druhý den. Asi to začínám brát važně. Tím líp samozdřejmě.
Každý den si říkám, od zítřka začnu cvičit. Nakonec to skončí jen u 20 sklapovaček nebo 5min. rotování. Ale dneska mě mamča vytáhla ven na brusle, takže mám zatím dobrý pocit, i přesto jídlo. :/
Které vypadalo asi takhle:
Snídaně: rohlík s nivovým krémem,4 plátky okurky a hermelínu
Svačina: kafe a jablečná buchta -2ks-
Oběd: těstoviny s kuřecím masem a paprikou -dietně připravené-
Svačina: kafe a broskev
Svačina: broskev,jablečná buchta 1ks
Večeře: vanilkový dezert
Pohyb: in-line brusle -cca 3km-
Pitný režim: 2l ovocného čaje, 0,5l vody

Zbytek dopíši večer, pokud neskončím na nějaké akci. Včera jsem si psala s bývalým a skončilo to velmi zajímavě, až jsem si chvílemi říkala, jestli to opravdu píše on. Do toho jsem měla rozepsanou konverzaci s klukem co bydlí pár kilometrů ode mě. Přesně to, co chlapy dělají nám. Jedné namluví lichotek apod., ale přitom mají rozjetých dalších 5 konverzací na stejné téma a za stejným účelem. Až na to, že já si tím nic nedokazuji a nebylo jich 5, ale jen dva a z mé strany jen a jen slušně na zlepšení společenských vztahů. Je to spíš o tom, s někým si popovídat. Já vyrůstala mezi chlapama, takže si s němi víc rozumím. Neříkám že nemám kamarádky, ale "BFF" prostě nějak nevedu, protože jsem zatím na žádnou opravdovou kamarádku nenarazila, většinou jen podkoply nohy. A za ty roky se ze mě stal děsnej samotář a perfekcionista. Jak jsem sama doma, tak většinu času řeším jen svou, pro mě samozdřejmě nedokonalou vizáž, tím myšleno zejména postavu. Ale jak mi pořád říká mamča, ráno a dopoledne si můžeš dát co chceš, ale odpoledne už se nerozežírej a hlavně né na večer. :) A je to pravda, kdybych si ráno nedala pořádnou snídani, vůbec bych přes den nefungovala a ve škole jsem bez snídaně zažívala stavy typu, padají vám oči a už je nemůžete vůbec udržet, chcete spát, ale musíte udržet pozornost, i když jen tak tak držíte hlavu. :D zatím se mějte pěkně. :)

Čas jít dál

12. srpna 2011 v 10:57 | L. |  Píše to můj život
Přestože článek nadpisu zjevně moc odpovídat nebude, něco ze sebe vymáčknu.
Nikdy jsem neměla moc velké sklony k blogování, byly to spíše mé nálady se někde vypsat. Vždycky mě dokázalo odradit to, co někdo k článku napsal, většinou chytré komentáře za nějakou tu hrubku v textu, ale tehdy mi bylo nějakých 12 let.. Ne nejsem nevzdělaná, ale nikdy si po sobě články nekontroluji. Jeden negativní komentář a já měla nechuť k blogování nejméně ještě měsíc.
Nikdy jsem nedokázala blogovat vkuse, tak...abych byla schopná každý den psát třeba i dva články. Ale tento blog jsem založila z důvodu tzv.hubnoucích blogů. Když jsem jej zakládala, měla jsem k tomu důvody. Na přelomu roku 2009 a 2010 se mi podařilo na úkor mého bývalého přítele zhubnout cca 8-10kg na krásných 57kg. V červenci 2010 se mi ale kontrola nad váhou vypařila, ale váha držela i přes nezdravá jídla a občasné přejídání. Konec té přejídací -pohodě- skončil v září, kdy jsem nastoupila na intr. Žádný pohyb, ve městě nuda, jen hromadící se potraviny a hromada učení. Jo.. a 70 kg na těle i na váze. Kdo se s tím má pořád tahat? ;-P Řekla jsem si, to musí dolů! Se spolubydlící jsme zkoušeli pokusy s dietami apod. Ale u mě je vše jen a jen o nastartování metabolismu a o POHYBU. Jo, píšu to velkým, protože můj směr je pohyb. Teď je srpen roku 2011 a z otřesných 70kg se mi podařilo zhubnout na pouhých 65-66kg váhá je nestálá. Třeba včera jsem měla 64,5kg a dnes ráno o kilo víc. Objednala jsem si rotační disk a zkouším denně aspoň 5min.rotovat. Píšou sice, že slavné rotování pomáhá odblokovat páteř apod. já mám spíš ten pocit, že mě z toho páteř začala bolet. Takže zůstanu u klasiky jako jsou in-line brusle a možná ten rotoped,sedlehy a můj milovaný tanec.