Září 2011

30.9

30. září 2011 v 7:00 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: b.fitness+šunka+sýr, jogurt+ ov.vločky
Svačina: müsly tyčka
Oběd: jogurt
Svačina: banán
Večeře:

Pití:
Pohyb: 3km chůze, schody
Váha: není v dosahu, večerní dávat nebudu nemá smysl

Božee, kašlu na nějaký dnešní zkoušení a písemky. Těším se až ho uvidím. =) Mohla bych ho pozdravit ať na sebe víc upozorním. =)

29.9

29. září 2011 v 14:45 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: rohlík, jogurt s vločkami
Svačina: müsly tyčinka
Oběd: jogurt s vločkami,banán
Svačina: Margot Artemis, 1/2 fitnessky, sýr,šunka
Večeře: jogurt, 1/2 fitnessky, sýr,šunka

Pití: 700ml čaje
Pohyb: běh do schodů, chůze
Váha: není v dosahu ale o něco víc mi padaj gatě =D

Dneska mám strašnou chuť se pořádně najíst. Asi si půjdu koupit Margotku, nebo tak něco. Ta nová Artemis, nemá zas tak moc kalorií jako klasická. Po těch nervech dneska si to zasloužím. A bagetku ze sýrem nebo šunkou mňam!
Musím se přežrat! Sedím, nemám sílu se zvednout a padají mi oči. Sotva píšu. Jinak to nejde a nepřiberu. Mám to v hlavě v pořádku a nevyčítám si to. =)

[17:01] Nejhezčí pocit, jak cítíte v sobě ty přísuny vln energie. Jak dostáváte chuť se zase hýbat a začínáte vnímat. Dnešek mě vycucnul. Naše angličtinářka je typ člověka- upír. Totálně vás vyšťaví, tak že ještě druhý den se cítíte hnsuně.

Mám nový objev. Mimo to Adama hledám dál, ale tady toho mám po ruce. Už sem vám o něm určitě psala. Ten hezký kluk metr osmdesát s krásnýma očima ze školy. Našla jsem ho na fcb a z hecu jsem se donutila s trapným pocitem zmáčknout tlačítko -šťouchnout-. Druhý den mě zažádal o přátelství. Tak sem to nechala tak den být a po 24 hodinách jsem si ho přidala, ať ze mě nemá stíhačku hlavně prosím. Hned mi valil lajknout nejnovější fotku, takže sem klidná, že ví koho si přidal, poněvadž na té fotce jsem docela dost sobě podobná o proti profilovce.
Dneska se na mě podíval ale hned vždycky změnil pohled jinam. Nevím co si mám myslet. Jestli budu pro něj jen další baba do sbírky přátel na fcb, kterou občas potká. Nebo ty jeho týden staré pohledy a dnešní uhýbání pohledů znamená, že se mu aspoň líbím?
Nemám na něj vůbec štěstí. Raděj bych si s ním sedla v parku a povídala si, ale nemám ani jeho číslo. Takže zbývá domluva přes fb, poněvadž ve škole má vždy na spěch,nebo se věnuje kamarádům.
Nemám na něj na facebooku ale žádné štěstí, skoro pořád je offline a ani netuším o čem bych se s ním bavila, což je u mě pozoruhodné, poněvadž jsem člověk, co pro slova nejde daleko a s každým se dokáže vybavovat.

28.9

28. září 2011 v 11:11 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba a půl se šunkou,sýrem
Svačina:
Oběd: kuřecí s domácím knedlíkem
Svačina:
Večeře:

Pití: 900ml čaje, káva
Pohyb: 2,5 km do kopce
Váha: 62,5kg (úbytek 200g)

"Je sice státní svátek, ale já okolo páté odpolední odjíždím zpátky na kolej."27.9

27. září 2011 v 12:40 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba se sýrem
Svačina: 3 hrozny
Oběd: kuřecí plátek s knedlíkem*
Svačina:
Večeře:

Pití: 450ml čaje, 1x káva, 0,5l Ondrášovky
Pohyb: pohyb po městě na podpatcích
Váha: 62,7kg

* knedlík, je domácí. Není to žádná vesměs bílá směska plná mouky a sraček z kýblů urychlující kynutí a trvanlivost výrobku. Je v něm i zelenina.


Vzbudila jsem se po 8 hodině. Asi 5x mi zvonil budík. Dobře, ale vstala sem. Hned co jsem se postavila a enž jsem si dala naušnice, které jsem během chvíle asi 2x upustila a ztratila na podlaze, mi do toho zavolali policajti, ať se stavim, nebo jestli se maji pro mě stavit. Nelekejte se, sem z rodiny plne fyzlu z vysokym postavenim v kraji apod. Takže návštěvy stanic a dělání si taxi z policejního vozu je normální. =D Ne, zas tak často ne, přecejen musi se šetřit služebním benzínem a naftou a nechci otravovat, někdo jejich pomoc bude potřebovat víc než já. Pravda, něco řeším, ale to je teď nepodstatné.
Nějak jsem opustila téma, chtěla jsem hlavně napsat, že mám den blbec. Jsem ospalá, pálí mě oči a bolí mě hlava. Ono se říká, že jak zazvoní budík, má se hned vstát a nepokoušet se usnout dál, ale já jsem doma a nikam jsem nespěchala. No, to mám za tu lenost.


26.9

26. září 2011 v 11:04 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba se sýrem
Svačina: pumpkin cake,big corny
Oběd:1/2 rohliku se sýrem, 1/2 bulky s párkem, talíř am. brambor
Svačina:
Večeře:

Pití: 900ml čaje, 1x káva
Pohyb: 3 hodiny chození po městě
Váha: 62,7kg

Včera jsem si úžasně nakoupila. Hecla jsem se a v pět hodin vyjela do města. Koupila jsem si krásnou mini, botičky, šampon na vlasy a dneska jdu pokračovat pro řasenku, spodní prádlo, ponožky, hřeben, vybrat parfém, učebnice...

[16:31] Tak jo, prochodila sem nezpočet km na podpatcich. Paty v pohodě, ale chodidla otlačená. Naše náměstí a celkově město je jedna velká dlažební kostka. Asi víte jak se chodí po dlažebních kostkách. Kdybych veděla, že máma nepojede autem, tak si vezmu tenisky..ale nějak prostě.. bohužel. Mohla jsem jet tramvaji, ale radši přetrpim bolest a projdu se..od čeho mám nohy ne?


25.9

25. září 2011 v 9:49 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba s rybí pomazánkou
Svačina: 1pl štrůdlu
Oběda: kuře s bramborem
Svačina: *pumpkin cake
Večeře:

*dýňový koláč se sníženou dávkou cukru
Pití: 1 sklenice mléka, 1,3l čaje, 2x káva
Pohyb:
Váha: 62,3-4kg Jupíí !!

A děkuji za krásných 2000 návštěvníků mého blogu!

Zdravím milé slečny,
včera jsem si udělala výlet za kamarádkou do jejího salonu. Potřebovala jsem udělat něco s vlasy. Nějak se mi v poslední době roztřepily konečky, tak musely jít pryč z vlasů. K tomu mi navrhla, že mi dá instantní šampon na vlasy, že mi je krásně ztmaví. Že mi to udělá v kadeřnictví, ať se s tím nemusím piplat doma. 30min. pryč smyla pramínek..nic. 45min. opět smyla pramínek a nic. 1hod. s barvou na palici a nic. Obě dvě kadeřnice nechápaly, jaktože to nechytlo. Mám světlejší vlasy a na nich by to poznat bylo. Asi mám tak moc zdravé a zacelené vlasy, že ani ten blbý šampon je neobarví. Pak mi zkoušely na pramen dávat pernamentní barvu. Myslíte že chytla? Ani náhodou, zůstal tam jen nějaký odlesk, ale celkově nějaké ztmavení nikde. A to jsem si vlasy před tím nemyla žádným balzámem či kondicionérem a jak se říká, že když máte krámy, tak vám barva též moc nechytne, je sem opravdu neměla. Nechápem všechny, ale zároveň se smějeme. =D

24.9

24. září 2011 v 11:25 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba s rybí pomazánkou
Svačina: káva, jablko
Oběd: ryba na vodě s bramborem
Svačina: káva
Večeře:

Pití: 1,3l čaje, 1 sklenice mléka
Pohyb: tanec
Váha: 62,7kg!

Totálně jste mě přes týden zdeptaly těma sušenkama. Do dnešního rána jsem žila v domění s tím, že až doma ráno stoupnu na váhu budu mít za ty sušenky zpátky 64kg. A já zhubla! Zase to šlo o něco dolů. Pořád se držím u těch 63kg. =)

Mimochodem, odkazuji na článek ze včerejšího večera. =) Kosmetické pohlazení pro vaše oči. =) Nevím v jakém formátu budete fotky a článek mít, ale mám malý notebook a já to zase vidím jinak. Mám to poházené v různých velikostech, ale dá se to přežít. Na druhém velkém notebooku to mám zase hezky uspořádané. Nevím individualita, ale spíš typuju že to budete mít poházené.

Vol.2

23. září 2011 v 23:08 | L. |  Shopping
Napadlo mě, že bych mohla dále pokračovat v přidávání článků o kosmetice, úlovcích, oblečení apod. Mě osobně neskutečně baví sledovat různé módní a kosmetické blogy. I když, musím podotknout, že jen některé. Jen to tu chci trochu osvěžit a nezalepovat to tu jedinnými jídelníčky, ale trochu to spestřit. Jsme přecejen baby a rády o sebe pečujeme a takhle si můžeme vzájemně ukotvit nějaké ty tipy na nákup či dárky.

23.9

22. září 2011 v 22:52 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: oříškový jogurt s tvarohem
Svačina: Bebe
Oběd: oříškový jogurt
Svačina: Bebe
Večeře: ?

Pití:
Pohyb: 2,5 km chůze se zátěží, schody
Váha (večerní):

Tenhle článek vám zveřejním už dnes. Chci jen aby jste si ho vážili, protože jej píši v zamilovaném stavu po koncertě, nenaučená v mikrospánku řekněme. Představte si mě jako Mr.Beana ve filmu když řídil auto, scéna se sirkami. Asi takový mám výraz.
Bylo tu několikrát náráženo na můj jídelníček. Hodněkrát jsem odpovídala, ale díky "skvělé síti" se nic neodeslalo. Takže to neberte, že nekomentuji vaše blogy, ale že mám problém se sítí. Zítra večer (možná) vám sem hodím pár fotek s dárky co už mám na Vánoce. Jsou to jen takové drobnosti z kosmetické branže.


22.9

22. září 2011 v 7:00 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: 1/2 fitness bagetky, oříškový jogurt s vločkami
Svačina: Bebe
Oběd: Kuřecí závitek s nivou, bramborová kaše, mrkvový salát
Svačina: Bebe
Večeře: 1/2 fitness bagetky, oříškový jogurt míchnutý s tvarohem
Pití: čaj, 0,75l vody
Pohyb: schody, město
Váha: není v dosahu
"Opět podotýkám, je to rozsáhlý jídelák, ale není toho moc. Zkuste si vybavit 7cm tenké bagetky a malý jogurt, Bebe a děckou porci oběda."

21.9

21. září 2011 v 8:36 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: 1/2 fitness bagetky+šunka+eidam, oříškový jogurt s vločkami
Svačina: Bebe
Oběd: Pangasius se zeleninou v alobalu, brambory
Svačina: Bebe
Večeře: 1/2 fitness bagetky+šunka+eidam

Pití: 900ml čaje, 0,75l vody
Pohyb: chození po škole a po praxi,schody
Váha: není v dosahu

"Dnes opět odpolední do šesti. Takže parádička." =)

Je úžasný mít odpolední, že se vyspíte třeba až do půl desáté. O to horší, když vám začnou za hlavou v půl osmé vrtat vrtačkou a v koupelně, když se sprchujete vypnou teplou vodu. Ještě, že jsem otužilá.
Včera jsem si nechala udělat manikúru a nechala si zkrátit nehty. K tomu P-Shine. Takže lambádička. =)

20.9

20. září 2011 v 8:18 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: jogurt, 1/2fitness bagetky, 4pl eidamu
Svačina: Bebe sušenky
Oběd: Vepřový špíz, brambory, salát z čínského zelí s kukuřicí
Svačina: Bebe sušenky
Večeře: 1/2 tvarohu

Pití: 900ml čaje, 0,75l vody
Pohyb:
Váha: není v dosahu

Tak jo slečny, některým už jsem psala, ale díky vytíženosti nějak nestíhám obíhat vaše blogy. Chci se vám všem proto ještě jednou omluvit.
Předvčerejškem jsem měla šílenou noc. Určitě to znáte, jak ležíte a převalujete se..nemůžete usnout. Hodina pryč, dvě hodiny pryč, je už ráno a vy pořád nespíte a v hlavě už panikaříte. Naštěstí jsem v noci na dnešek usla celkem dobře. Stejně mám dnes odpolední. Do šesti večer. Jdu do školy až na půl dvanáctou.
Mimochodem, před lety jsem byla člověk z diáře. Bez něj ani ránu. Nějak zjišťuji, že ho opravdu musím znovu vytáhnout, protože bych tento školní rok asi nezvládla.

19.9 Unavená.

19. září 2011 v 16:05 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: 1/2 tvarohu, 1/2 okurky
Svačina: Bebe
Oběd: vařená cuketa, brambory
Svačina: banán
Večeře: jogurt, 1/2fitness bagetky, 3pl eidamu

Pití: 900ml čaje
Pohyb: chůze do schodů
Váha: není v dosahu

"Dnes ve škole 9 hodin."

Vol.1

18. září 2011 v 13:11 | L. |  Shopping
Nevím jak bych začla, ale přidám vám sem ukázku věcí, co si chci do budoucna pořídit, nebo které již mám. Od oblečení přes kosmetiku, parfémy apod.

Máte někdo zkušenosti s těmito dvěma šampony? Elsév mám moc ráda, ale měla jsem jen žlutý a růžový.
Chci si nechat na podbříšek pod kyčel vlaštovku. Mám k ní těžký vztah. Jsem milovník ptáčků, papoušků a navíc si připadám jako ta vlaštovka, co brzo vyletěla z rodinného hnízda. Jsem už od 13 moc samostatná.


18.9

18. září 2011 v 8:26 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: chleba s eidamem a šunkou, rajče, okurka, jogurt Dobrá máma
Svačina: káva
Oběd: špíz,opékané brambory na olivovém oleji s tymiánem
Svačina:
Večeře:

Pití: 1sklenice mléka, 450ml čaj, 1x káva (-)
Pohyb: 2,5km do kopce a schodů
Váha: 63,0kg čistých

"K večeru odjezd na kolej."

Dobré ráno slečny. =) Dnes mám v plánu toho z rána stihnout co nejvíce. Jako třeba napsat a dořešit omluvenky, přepsat laboratorní řád, dopsat sešit do chemie, sbalit si věci na cestu, vytisknout plán učiva..
Achjo, nechce se mi do toho. Snídani jsem do sebe neházela za 20min. kde je sakra to vychutnávání?
Váha se nehýbe, majitelka váhy se také moc nehýbe a váze samotné za chvíli zase dojdou baterky. =D
No nic, jdu něco udělat s těmi věcmi ať mám později klid.

17.9

17. září 2011 v 14:50 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: Jogobella light, chléb s vajíčkovou pomazánkou, 5koleček okurky
Svačina: káva
Oběd: rizoto se sýrem
Svačina: káva
Večeře:

Pití: 1l čaje, 1 sklenice mléka, 2x káva (-)
Pohyb:
Váha: 63,0kg (navíc mám krámy =/ )

Tak fajn, dneska se mám nějak všelijak. Mamča mi přijela domů, tak jsem hned v pyžamu běžela k ní do ložnice a nechat si vylíčit dojmy z jejího výletu.
Pak jsem si šla dát snídani a kafe. Potom jsem mamču vyhecovala, aby svůj obličej přenechala mým rukám a upravila jsem jí obočí (formování a barva).

Tea, magazines and smile on my face..

16. září 2011 v 21:02 | L. |  Píše to můj život
Sedím v křesle zabalená do deky a čajíčkuju. Prohrabávám se magazíny, pročítám internet, novinky, články ze světa. Venku je šílených 13 stupňů. Nemám chuť ani nikam jít. Přijela jsem po šesté domů. Táhla jsem těžkou tašku s dvěmi balíčky na Vánoce a kupou sešitů a oblečení co jsem měla na koleji na víc. Proneslo se to.
Dnes ráno jsem šla do školy s tím, že zákonem schávlnosti při zkoušení je, že mě vyvolá a budu mít za pět, poněvadž jsem si včera večer učivo teprve zapisovala do sešitu a přečetla si jej snad jen dvakrát. Bum. Dala nám celé třídě písemku. Psala jsem to s tím, že je nemožný se za jeden večer naučit okolo 12listů A4 pro mě čerstvého učiva. 10 rozvitých otázek. Neuvěřitelné. Bála jsem se.
16.9

16. září 2011 v 7:34 | L. |  Píše to můj život
Snídaně: 1/2 fitness bagety se šunkou, jogurt s oves.vločkami
Svačina: Bebe
Oběd: suchary
Svačina: Bebe
Večeře: nejspíš nějaká zelenina nebo něco teplého, co doma ukuchtili v mé nepřítomnosti.

Pití: 450ml čaje, O,5l vody
Pohyb: chůze
Váha: (večerní po příjezdu, jen tak pro info)

"Dneska odpoledene konečně zase domů."

15.9 večer

15. září 2011 v 21:01 | L. |  Píše to můj život
Mé drahé vážené,
omlouvám se vám, že neobíhám vaše blogy, ale mám toho nad hlavu, že sem ráda, že sedím a mám čas napsat, aspoň tenhle chabý článek. Teď se toho na mě sesypalo tolik, že nevím co dřív, nestíhám se učit. Děkuju angličtinářce, že je ochotná můj zpackaný test neznámkovat a vyhodit. Protože tenhle test byl tak na 3-4. A já průměrně známkou mezi 1-2..neříkám nic. Tenhle test, o kterém jsem sotva věděla byl můj propadák.
Dopisuju 12 stránek A4 do hlavního oboru. Trne mi ruka. Tím, že teď píšu se mi neskutečně ruka uvolňuje z toho sevřetí propisky.

Byla jsem tu né jednou upozorněna na můj jídelníček. Moc sacharidový? Dneska lítám od čtyř hodin sem a tam do kopce, do schodů, po městě a sedla jsem si před chvílí. Čeká mě ještě hora učení a dopisování.
Navíc si můžu dát na co mám chuť. Kalhoty na mě vysí, že jsem si od kamaráda musela půjčit jeho okrasné kšandy, abych šla trochu do stylu a nesáhla po prvním hadrovém jetém opasku, který mi spolubydlící nabídla. =D

15.9

15. září 2011 v 9:00 | L.
Snídaně: jogurt (155kcal),2 suchary+2 pl.eidamu
Svačina: Bebe-oříškové
Oběd: Jogobella müsly broskev
Svačina: Bebe- extracereální
Večeře: jogurt s oves.vločkami

Když se Vám zjeví tenhle článek, budu nejspíš zrovna sedět ve škole a lámat si hlavu nad těžkými testy. Máme psát tři šílené testy na moc staré učivo. O všem jsem se dozvěděla až včera odpoledne, takže s mou včerejší náplní dne jsem učení už moc nedávala, přestože jsem večer nejméně hodinu seděla nad sešity. Jedna písemka ale obsahuje 3/4 sešitu typu A4 60listů. Učení zdar!. Ozvu se odpoledne či k večeru a nejpozději večer.

Mimochodem, ten obrázek ve mě vzbuzuje šílené chutě na nějaký salátek. Asi si v pátek či sobotu až budu doma, ukuchtím těstovinový s kuřecím masem a zeleninkou.