Listopad 2011

27.11

27. listopadu 2011 v 11:55 | L. |  Píše to můj život


Opět se hlásím dámy!
Školu vcelku zvládám, chlap na mě sere a já trošinku přibrala, ale vůbec mi to nevadí. =)
Na Vánoce už mám skoro vše připraveno. Sehnala jsem úžasné čajové svíčky s vůní čokolády a kávy. Mmmm.. nádhera!
Nemám peníze a potřebuju teď hoodně moc věcí. Achjo. Normálně se mi teď stala zase věc, kamarádka mi darovala nejkrásnější tmavě modrý lak na nehty s leskem jako bleskem. Prostě nádherná elektrická modrá barva. Nojo, ale on nejde odlakovat! Zůstal mi na nehtech tmavě modrý nádech. Nejde to vybrousit nic..a na praxi musíme mít čisté nehty. Vůbec nevím jak to dát pryč.. nemáte nějaký tip? Či zkušenost?
Navíc vybírám šaty a boty na plesy, takže žiju vánoční atmosférou. =D Budu je přidávat možná časem na blogspot.
Chtělo by to brigádičku, ale stát v té zimě u vánočních stánků se mi vážně nechce. Budu muset vyměnit můj nádherný černý podzimní kabát za oranžovou péřovou zimní bundu s chundelatou kapucí a černou ušanku místo pletené čepičky z Tally Weijl.
Zatím se mějte hezky!

Co to je?

23. listopadu 2011 v 10:51 | L. |  Píše to můj život
Ahojte slečny, omlouvám se že nepíšu, ale blog.cz se mi zobrazuje totálně rozházený (bílá stránka a na ní dosloupečku poházené odkazy) takže trefit, sem aby se dal napsat článek, ještě k tomu bez obrázků,aby byl veselejší je fakt dělo! O stránce mého blogu ani nemluvě, na tu ani nechodím, takže jestli jste psaly nějaké komentáře a já neodepisuju, omlouvám se. Nevím, jestli je to tady připojením na intru, nebo to takové bude i doma.. Ale štve mě to. Je to už 2 týdny. Zatím se mějte a doufám, že se tento článek zveřejní..

17.11

17. listopadu 2011 v 18:58 | L. |  Píše to můj život
V úterý jsem na praxi pobyla pouhé 3 hodiny a pak nás pustili domů a do pátku máme ředitelské protože se ve škole něco porouchalo.

13.11

13. listopadu 2011 v 11:30 | L. |  Píše to můj život

Chci vám všem moc poděkovat. K dnešnímu ránu tento blog navštívilo od začátku jeho založení již 2900 návštěvníků! Děkuju moc. Čekala jsem, že bude patřit mezi ty blogy, které za týden navštíví max. 6 lidí. Takže ještě jednou vám všem moc děkuji! <3

Jinak včera jsem objednávala z LUSH. Kdo nezná, jedná se o přírodní kosmetiku. www.lushcz.cz
Poměrně dražší, ale z čerstvých surovin!
Vždy jsem nakupovala pouze přímo v obchodě a to v Británii, když jsem někde obchůdek objevila, ale včera jsem se hecla a poslala objednávku na český LUSH. Komu chodí letáčky domů, určitě mu přišel leták s kódem k poštovnému zdarma. Takže hurá jej využít! Sic mě dvě věci stojí něco přes 500,- ale snad budou stát za to!
Mimochodem, po měsíci jsem vlezla na váhu a mám 65kg! No, já vím, ale jím úplně normálně a čekala jsem, že to bude obnášet tak nejmíň 67kg, takže pořád ještě fajn.


6.11

6. listopadu 2011 v 12:14 | L. |  Píše to můj život

Ahojte slečny! <35.11

5. listopadu 2011 v 9:14 | L. |  Píše to můj život

Pardon, že se neozývám, ale mám toho zase trošičku moc. Na školu sem se trošku vykašlala a chodila si do hodin pro pětky, ovšem odcházela jsem s jedničkama. Což vůbec nechápu, ale dobré ne? A pak že to bez učení nejde.. =D
Vašek na mě totálně sere. Nevidíme se, pomalu nepozdraví.. ale já začínám být čím dál tím víc zamilovaná. Achjo. Kdyby sme si aspoň zašli sednout do parku a trošku víc se seznámili. Ale to se asi nestane. No nevadí.