Prosinec 2011


26.12.2011 Náá-ro-odíl se..PLESK

26. prosince 2011 v 16:14 | L. |  Píše to můj život
Víte čemu říkám "dojeb" ?
Tomu, když zjistíte, že Váš stále milovaný bývalý vypadá jako Chuck Bass a vaši přátelé pronesou, že spolu vypadáme jako onen slavný pár.. =D
Jo zlatý časy. Nenávidím rozbourávačky vztahů, tenkrát to prostě nevyšlo.

Doba plesů začíná a já mám 66,5 kg!! ÁÁááá :-/// Brala bych tak 64kg.Ale teď nemám šanci. :D24.12.2011 Vánoce

24. prosince 2011 v 10:45 | L. |  Píše to můj život

Všem vám holky přeji ty nekrásnější Vánoce! Ať najdete pod stromečkem aspoň část, z toho co jste si přáli a pořádně se nadlábněte salátem s majonézou i bez! Zakousněte se do řízku a kašlete dnes na diety! Užívejte si to!

18.12 Nooo!!

18. prosince 2011 v 14:32 | L. |  Píše to můj život
Měla jsem pro vás připravený článek plný thinspa a vůbec inspirace celkově. Proložený písničkami a poznámkami. Až jsem si říkala, že to snad ani nepíšu já.
Jenomže to by nebyl posraný blog.cz kdyby se mi to všechno nesmazalo a ještě k tomu mi začla skákat nějaká reklama, což se mi v úpravě blogu za posledních 6 let nikdy nestalo. Achjo.


17.12

17. prosince 2011 v 14:56 | L. |  Píše to můj život

Musím se zvednout!
Dávám si tak 3 týdny na to, abych dala dolů min.2 kilča a trochu zamakala na bříšku a nohou. Můžu být klidná, poněvadž když začnu cvičit už za týden jde něco vidět. Jo asi sem šťastnej člověk, ale neskutečně línej a pohodovej. V příštím životě bych si přála být medvěd, kočka nebo pes. Né kvůli blechám, abych se necítila sama.. =D ale to povalování..mmm..líbilo by se mi to. =D

Musím trošku zhodit!
Není to ani měsíc a půl co jsem si koupila v Terranově skinny jeany a už je mám mezi nohama tradičně prošoupané. Pravda, jsou z jakési prapodivné látky, která by měla připomínat ryflovinu, ale z mého pohledu je to jen hrubší obarvené plátno. K tomu se mi rozlepily i krásné zimní boty, které jsem kupovala zároveň s ryflemi, ale pro změnu v Deichmannu. Nemám vůbec čas je jít vyreklamovat. Nechce se mi jezdit do města a do obchoďáku, s poloprázdnou peněženkou. Navíc nemám peníze ani na dokoupení ještě pár dárků. Podotýkám, Vánoce jsou pro mě jako soutěž. =D Musím nasbírat co nejvíce dárků, abych uspokojila mé vnitřní -já-. Mám jich asi osm, ale stejně by to ještě 2-5 chtělo.


10.12

10. prosince 2011 v 16:02 | L. |  Píše to můj život

Nebudu Vám tu psát sáhodlouhé články, protože je stejně nikdo číst nebude. Dnes nemám zapotřebí na Vás sypat moej problémy, protože jich menší část již vymizela. Splnilo se mi za včerejšek hned několik mých snů a jsem vcelku spokojená. Píšu si s jedním klukem, s kterým jsem se seznámila kdysi v prváku. O měsíc starší, vcelku rozumný, vypadá trochu jako chlap a není to žádná vyzáblá sušenka. Je moc fajn.
Trocha inspirace a cukru pro Vaše oči. Viz.celý článek.

8.12

8. prosince 2011 v 16:34 | L. |  Píše to můj život
Jím sušenky. Jím koblihy. Piju slazené kafe. Jím čokoládu. Snědla jsem ve středu ráno hamburger ze školního bufetu, ale není to nic nějak tučného, na to nemá škola prachy. =D Vypila jsem Coca Colu Light. No větší sračku do sebe nemužu nalít, když už tak s cukrem než oblbovat tělo a mozek Light formou. Pojídám mandarinky, pomelo a banány. Koupila jsem si v drogerii masku na obličej-slupovací a myslela jsem, že v tom nechám i xicht a že už nikdy v životě neuvidím svou kůži. Potřebovala jsem do výtvarky štětinový štětec a baba mi prodala klasický. Nu což. Piju minerálky. Ondrášovka. Mattoni. Magnesia. Jak sem už dřív psala- propadám z chemie, psaly jsme písemku mám za 4 a to sem se učila. Dnes zkoušení za 1. Průměr čistá 4. :-! Matematika..mám s ní deprese a nespím. Nechápu ji a doučování nepomáhá. Angličtinu po x letech přestávám zvládat. Vašek je na 14 dní na praxi hodně daleko od města. Uvidím ho až příští týden, doufám že mě aspoň pozdraví. Já vím, já vím. Jsem jenom vzduch. Musím dokreslit obraz do výtvarné přípravy. Musím si dát pár sklapovaček nebo dřepů. Musím udělat úkoly do matematiky. :-x O víkendu musím sednout na rotoped a jet na něm min. 45-60min. ! Musím si sednout na veslovací trenažér a jet na něm aspoň 30min. Musím si lehnout pod zhybku na sed lehy a pomocí ní dát aspoň 40 sedlehů! MUSÍM! Už tak netoužím po sundání váhy, ale po zpevnění. Chci mít trochu sílu!

6.12

6. prosince 2011 v 14:46 | L. |  Píše to můj život
Proč mám ten pocit, že čím víc se snažím hubnout, tím více s prominutím žeru a povaluji se? Protože je to pravda! A tuhle část nenutím nikoho číst, pokud ještě vůbec někdo tento blog čte. Ale sakraaaaa musim to ze sebe někam vypsat. I don´t have a money! Potřebuju boty na ples! Černé, v nude odstínu, modré a flitrované buď zlaté nebo stříbrné. Jo jsem fakt nenáročná, ale je to můj sen. ='( Došla mi veškerá kosmetika! Doslova mě se*ou rovnátka! Celý týden vymotávám jakýsi drát a stříhám ho štipkami na manikúru (chudáci kleštičky, takhle je tupit a křivit) Nedokážu si dodělat pokoj! Nemám na něj. Propadám z chemie, z předmětu z kterého sem měla vždy jedničku. Nenávidím ICT a Administrativu, protože mě nebaví se učit nezáživnou teorii. Přestávám šlapat v angličtině, i přesto že mluvím plynule. =! Nechápu to! Z písemek mám špatné známky.

3.12

3. prosince 2011 v 12:42 | L. |  Píše to můj život

Ahojte slečny,
nedávno jsem nadávala že je teprve říjen a než bude listopad, že to bude doba. A už tu je i prosinec. Za chvíli Mikuláš, na kterého stejně nebudu doma, ale na intru. :-! Ve městě, kde se tradice moc neuchycují, nebo to aspoň není jako na vesnici, kde i přes okno slyšíte řinčení řetězů a každoročně jezdí i mikuláš s čerty a anděly na koních. Kde si vyděláte třeba 700,- jen za jeden večer kdy postrašíte malé děti, uděláte jim radost sladkostmi a nebo se s němi dokonce vyfotíte. =) Chybí mi to, ale už jsem asi stará na to abych chodila po domech jako anděl. =) Přenechám to jiným. Mrzí mě, že sem ani na dušičky nemohla být doma, ale opět ve škole. Už se děsně těším na Vánoce. Je mi jasné, že to zase uteče, ale hned po Silvestru jedu na týden na hory, takže si ty letošní krátké prázdniny trošičku prodloužím.
Tak co, už máte dárečky? Nebo čekáte že na Mikuláše dostanete místo sladkostí nějakou tu korunu a pak vyrazíte na nákupy? =P=)
Já už se s přípravami mírně schyluji ke konci. Viz. můj blogspot. Ještě jsem sehnala mamče krásné ponožky se zimním vzorem. A hodlám přepadnou HMko kosmetickou část, Céáčko kdyby měli slevněnou nějakou bižuterii stejně jako Takko. =)