Únor 2012

26.2

26. února 2012 v 12:55 | L. |  Píše to můj život

Ani netušíte jak už moc chci jaro, sluníčko, zelené stromy, květiny, rozespalý a zmražený včely a vosy a další chrobáčí verbeš co po zimě vylízá ze svých kutlochů.

Mimochodem! Včera jsem snad víc jak 35min cvičila, tančila...zkrátím to..dělala bordel a divím se, že mi rodiče ráno nic neřekli.

Věděly jste, že čínský nudle (polívky do 10,-) jsou pro tělo stejně těžko stravitelné, více méně nestravitelné jako hranolky? Takže vám můžou ležet aspoň 1-2 měsíce v těle. Šílená představa, když to někdo jí každý den, kam to pak sakra tělo dává? :D Příjde mi to jako blbost, nějak se to vyloučit musí, to by např. američani a číňani museli mít sakra nafukovací žaludky. Jako u američanů to ještě chápu, taky jak někteří vypadaj, ehm..většina. Ale japončíci a číňánci? Takoví párátečka hubený..


Není nad to, když si na fejsbůku napíšu absolutně nezávazně nudný status, rozjede se o pár příspěvků a pak napíše on ... " lubim ťa :-* ".
Další věcí je, že prostě musím proházet šatník. Je tmavý, nudný a polovinu věcí nenosím. Doufám, že mě mamča za to nepřizabije, poněvadž vždycky po půl roce jak už něco nemám příjde, že si na to vzpomněla, jestli si to může půjčit a pak to vysvětlování, kde to vlastně práve je. :/

25.2

25. února 2012 v 12:59 | L. |  Píše to můj život

Hodně z vás mě inspirovalo k tomu, napsat si přehledně v odrážkách svá tajná přání a sny, které chci uskutečnit.

začít letmo navštěvovat solárium
chodit běhat, zejména o víkendech, když jsem doma
cvičení zejména na nohy a zadek, pak až bříško
probrat skříně/prodat oblečení/darovat
prodloužit si blbě sestříhanou ofinu
trpělivost u doléčby zubů-sundání rovnátek
koupit si nové krásné rifle, hned potom co na ně budu mít sexy zadek a krásně tvarované nohy
sednout jednou za čas na rotoped a strávit na něm nejméně 40min.
začít konečně číst povinnou četbu
spravit si známky
naučit se být nad věcí, optimista a nemít mindráky z matematiky a chemie
nakoupit si krajkové spodní prádlo, protože to dosavadní mě už nudí :D
zmírnit úchylku na -elektricky- modrou barvu
pořídit si zrcadlovku, sako a krásné jarní boty
nechat si odstranit kožní výrůstky z nohou a ukazováčku na ruce

Opravdu nejsem náročná. :D Nejprve bych asi měla začít těmi vlasy, literaturou, a cvičením. Pak se uvidí. Chci si udělat krásný život a zbavit se uzlíků, které mě každý den štvou a užírají. Až budu mít tohle splněno, budu o něco spokojenější. Podle vás to budou nejspíš blbosti, ale pro mě jsou to věci co mě děsně omezují. Už jsem udělala pro mě jednu velkou věc a to, že jsem si vyndala piercing z pupíku. Cítím se bez něj lépe, starší.


24.2

24. února 2012 v 21:59 | L. |  Píše to můj život

Na blog nekašlu! Jen máme prostě podělaný adminy na škole!
Polovina stránek na internetu zablokovaná jako nevhodná či zakázaná a mezi nimi i blog.cz.
Chudáci kluci ani na to porno se nepodívaj. :D
A chudery my ženský si ani online katalogy neprolistujeme, natož nemáme kam si vypsat myšlenky.
Nebudu se ozývat, že chci zprovoznit blog.cz protože si můžou otevřít jeden chytrej školskej program, kde vidí každý písmenko co zrovna píšem. Ještě by si vystopovaly můj blog a načadili mi za to jak je tu teď právě pomlouvám. :D

Mimochodem..začínám na sobě makat!!!
Jelikož sem sebou v úterý švihla a středu doslova progrcala, lépe po česku problila, tak sem ani nešla na praxi a čtvrtek sem vybulala a jela domů.
Nevím, doma je mi úplně super. Mimo to že mám na pokoji otřesnou slovenku co je chytrá jak rádio, nejlépe stanice BBC. O rok mladší mladice, otvírá si na mě hubu, poučuje, všechno ví, všechno zná, všude byla a všechno zažila. I přesto že se vás před 5 minutami ptá co je to Fann a Yves Rocher, tak o pár minut pozděj z ní vyleze že tam vlastně taky pracovala... [prásk] Člověk, který má zdraví rozum a poslouchá ji, okamžitě zavře hubu a myslí si svoje. Takové nereálné lži, které ani pomalu ve filmu nejsou možné co ona prožila..achjo. Jsem tam s ní jen kvůli kamarádce, která je ráda, že se mám s kým zhulit a s kým kouřit z okna.
Milovala sem slováky..teď jím nějak nemůžu přijít na jméno.
Ke všemu krade. Jsem alergická, když se někdo roztahuje na mém stole, či si půjčuje moje věci. Neustále si kramaří s mou lampičkou, co ji vždy pracně vytvaruju, zapatlá mi zrcátko, krade odličovací tamponky, stříká se mým parfémem, roztahuje si krámy na můj stůl, stříhá si vlasy a pak ten bordel je na mé straně... Pardon, za tento článek ale já mám nervy tak tak na uzdě a potřebuju to někam vypsat! Pardon za pravopisné chyby, ale jsou mi teď úplně ukradený!


Mimochodem, mám děsnou chuť začít chodit do solárka, ale vůbec netuším jak to tam chodí. Potřebuju se před létem trošičku připravit na sluníčko. Minulý rok sem pomalu nevylezla z baráku.
Chci si nechat prodloužit mou oškubanou řekněme ofinu, kterou stejně nosím bokem. Chci mít všechny vlasy stejně dlouhé, tudíž když ji prodloužím, ti kratší vlasy budou položeny na prodloužených a nepůjdou tak moc vidět. Asi si ji prodloužím zítra, jestli budu mít čas.

Další věc, ten zkurvený zubař mi odkládá sundání rovnátek snad ještě na 100let! V dubnu už sem to měla mít hotové! Chce se mi z toho brečet.

13.2

13. února 2012 v 10:39 | L. |  Píše to můj život

Dlouho jsem tu nebyla, ale mám teď jakýsi všelijaký život.

3.2

3. února 2012 v 22:14 | L.
Za prvé se chci omluvit všem, že jsem dlouho nepsala, ale škola mi hořela za zády. (pololetí)
Taky to, že sem neodepisovala, ani holkám na fcb.
Mám teď v blogu zmatek, takže jestli někomu pošlu něco špatně, je to tím že mám otevřených hodně záložek. (jsem pako,ale nestíhám)
Taky mě mrzí že nejmíň 7 z vás co jsme se více znaly si smazaly blogy, nebo přešly na blogspoty a než jsem se dokopala se podívat na možné odkazy na nové blogy, bylo vše už smazáno. ='( Takže mi vás už moc nezbylo, nechci vás sbírat jako pokemony ale ráda vidím vaše úspěchy, jak se vám daří, vaše jídelníčky, strašně mě inspirujete! Nemusím vác znát osobně, ale už z vašich článků vás mám ráda. Mám vás ráda za to, jak jste odhodlané, jak věříte, jak se držíte! Mám k vám prostě obdiv, jelikož sama moc dobře vím co to je zhubnout nejmíň 10kg. A opravdu to jde!